Konkursi i letesisë - 2017

Monique

With or Without u
Titulli: Konkursi i letesisë - 2017

Jana po teme e lire do ekzistoj?
Vetem sot kam bere nja 3 krijime po nuk lidhen gjekundi me temat....apo ti ve titullin si tema e brenda te ve ate cka kam shkruar?
Serio eee
 

jana80

Super Moderator
Themelues
Titulli: Konkursi i letesisë - 2017

Jana po teme e lire do ekzistoj?
Vetem sot kam bere nja 3 krijime po nuk lidhen gjekundi me temat....apo ti ve titullin si tema e brenda te ve ate cka kam shkruar?
Serio eee

tema e lire ishte dhe eshte mundesi per raste te tilla ndaj ver titullin qe deshiron ne teme te lire apo keto :)
 

Passion

Banned
Haha, mos u zhgenjeni Zotni, dora ime letrare po shuhet cdo dite e me shume.

Ku je te vi te te frymezoj pak per karriken time te thyer?
Te flas per kafenene qe ish deshmitare ngjarjesh ku i gjen te gjitha historite,te zenkave,te passioneve,te urryerve,te dashuruarve,te poeteve,te rrebeleve?

Ku je te flas per sandalet e bukura me rripa te holle qe vertiteshin deri ne pulpen e kembes,qe ndiznin epshe sikur te krahasosh demin me nje cope lecke te kuqe para ?

Me thua shuhet :(

Nicko mos fol ashper mi goc,se jemi e ne moshe te thyer tashme :(
S'MENDON PER SHENDETIN TONE? :)
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Ku je te vi te te frymezoj pak per karriken time te thyer?
Te flas per kafenene qe ish deshmitare ngjarjesh ku i gjen te gjitha historite,te zenkave,te passioneve,te urryerve,te dashuruarve,te poeteve,te rrebeleve?

Ku je te flas per sandalet e bukura me rripa te holle qe vertiteshin deri ne pulpen e kembes,qe ndiznin epshe sikur te krahasosh demin me nje cope lecke te kuqe para ?

Me thua shuhet :(

Nicko mos fol ashper mi goc,se jemi e ne moshe te thyer tashme :(
S'MENDON PER SHENDETIN TONE? :)

Ohhh :)

Mund te marr kurajo te shkruaj ndonje rrjesht, nese do te lexojme dhe ty fshehurazi e do te admirojme pa e ditur qe je ti

Te pershendes!
 

jana80

Super Moderator
Themelues
Mi dergo mu me pare mi dergo :D

po passion djali si ma ka syrin e pushkes.... a thua do shkrep me ndonje rrjesht plot romanticizem sic bo nganjeher ketu..ne ca momente??! mahh... une shpresoj!!
 

jana80

Super Moderator
Themelues
Tik-tak....tik-tak ....tik-tak......
ju kujtojne gje keto tema????

Takat e kuqe..../ Jam Kosove..
........
 

Monique

With or Without u
Krap krup neper asfaltin e thate trokisnin takat dhe gjemonin fort ne mendjen e saj.....ishin takat e kuqe qe ajo i kish dashur shume :p
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Monooo ha miii ke shkrujt noj rrjesht te kuq per Jana?! eh :p
 

Monique

With or Without u
Ne fakt i cova 4 dhe su ngop....lavatrice tjetra :p
Po po e ka nje fiks per temen
 

jana80

Super Moderator
Themelues
Si je me planin Jane,ka naj cik prurje? :)

abis seshte plan eshte kenaqesi...lere se ty akoma ste kam ne pm... edhe te mendosh qe ndryshuam temen edhe per ty...ndaj.....
 

jana80

Super Moderator
Themelues
Jana a ra zjarr ne Bushat me gjithe kte te kuqe qe ke ndez

mony czjarr thua ti ike ti iken krijuesit... thua ju kam futur friken?! bohhh nejse po pres akoma un...
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
nev lete monyn ti por pershpejto :p

hahahaha qyyy sa te dal ne ballkon e te veshtroj pak henen me yjetttt :p
Neser do kesh krijimin tim besoj..

Jana jemi qe jeni sa krijime t"kane ardhur? :p
 

Abisi

offline✌
abis seshte plan eshte kenaqesi...lere se ty akoma ste kam ne pm... edhe te mendosh qe ndryshuam temen edhe per ty...ndaj.....

Hahaha une jam vetem lexues dhe votues..krijues,aha me ka ik frymezimi :p
 
Last edited by a moderator:

jana80

Super Moderator
Themelues
hahahaha qyyy sa te dal ne ballkon e te veshtroj pak henen me yjetttt :p
Neser do kesh krijimin tim besoj..

Jana jemi qe jeni sa krijime t"kane ardhur? :p

do zoti e ke pa re qiellin e pse jo ndonje muzik jazz ne sfond... mbaje nje gote ver ne duar e .... yp gigi... :)
ska jo .. ckrijime pyet sill tendin njeher :)
 

jana80

Super Moderator
Themelues
Hahaha une jam vetem lexues dhe votues..krijues,aha me ka ik frymezimi :p

dil kerkoje :) bere gjithe ate dallavere.... un dua krijimin e mundesisht me tako te kuqe... edhe te zeza i pranojme :)
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Jana80 vetem "vuajtjet" e sotme t'i shkruajme do behet roman e le me nje konkurs te thjeshte :vape:
 

jana80

Super Moderator
Themelues
pershendetje krijues dhe lexues...
nuk e kisha imagjinuar sa emocion eshte ti kesh te gjitha krijimet ti lexosh ne anteprima e nderkohe mendoj veten kur i prisja si ju tani :)
:) dhash pak kohe edhe dikujt .. ne darke do publikoj krijimet ju faleminderit per postimet !
 

jana80

Super Moderator
Themelues
posta ime private po pret krijimet e juaja per muajn mars tema eshte :
Perkedhelja e nenes.
 

jana80

Super Moderator
Themelues
po afron data krijues...
 
Top