• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Konkursi i Javes (2)

ZoteriaJuaj

Anëtar i Nderuar
Anetari i pare zgjedh shumen e fjaleve.

Anetari i dyte zgjedh fjalen, shprehjen, etj


Konkursi mbyllet te marten javen tjeter.
Rregullat e tjera jane si ne temen e pare.


Vota e Zanes nuk do quhet.
Nese Zana shkruan numrin e fjaleve ose fjalen prape nuk ka per tu quajtur.
 
Last edited:

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
...fjala ose shprehja me sakte ;

Ishin kohe dashurish.
 

Zana1

Braveheart
Vota e Zanes nuk do quhet.
Nese Zana shkruan numrin e fjaleve ose fjalen prape nuk ka per tu quajtur.
......Arsyen ?
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
ishte kohe dashurie kur bora bllokon te gjitha rruget
e zana telefononte deden qe i sillte popullit dritat......
 

Zana1

Braveheart
Sic duket koherat e Dedes, nostalgjia e jote. loool
 

Monique

Staf në FV.AL
ishte kohe dashurie kur bora bllokon te gjitha rruget
e zana telefononte deden qe i sillte popullit dritat......
E ne mes ngrices , aty qendronte Deda duke pritur me dy bileta ne dore......
Mellages fletet ia kish shkulur, do vij , s'do vij.....
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
E ne mes ngrices , aty qendronte Deda duke pritur me dy bileta ne dore......
Mellages fletet ia kish shkulur, do vij , s'do vij.....
do vij, sdo vij..do ndihet, sdo ndihet...nderkohe qe pa zhurme petalet binin te pashpresa duke ndyre shpresen e ftohur.....
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Amon Nevo sgjete dicka tjeter lol
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
O Artin, nderroje njehere kaseten apo te ka ngecur. :)
 

Artin

Anëtar i Respektuar
Pasion, nuk jam i revoltuar, por thjesht u përgjigjem provokimeve. Gjithnjë u jam përgjigjur.

Zgjidhja eshte e thjeshtë, të shohin punën e tyre e të mos bezdisin të tjerët, por duke i njohur njerëz të tillë, e di që nuk do të përfundojë mirë. Filluan vetë me provokime, e tani më dhanë dhe paralajmërim për përjashtim..

Vetëm wxp mund t'i japë zgjidhje këtij problemi. Ai e do forumin e tij më shumë se këto.
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Nje here kur isha ne kolegj ankoheshin per menyren si gatuaja.
Keshtu u thashe epo ejani gatuani ju.
Gjysma u terhoqen gjysma thane : okkk e bej unee.
Presim dreken fare.
Presim darken fare.
Epo mengjesin u ngrita prap dhe e bera une.
Problemi ishte se pastaj te njejtat kritika mora prap.

Keshtu u thashe : nese doni hani nese sdoni qepeni gojen e ikni hani diku tjeter.


Ata more vesh per fat te mire , sra fjala ne vesh te shurdher :)
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Nuk duhet te ishte hapur konkursi apo jo..?
 
Last edited:
Top