• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Konkurs Nje Javor

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Jane pak 40 fjale.
Por une i them zotnise te mos dorezohet se keshth kerkesa kemi plot neve.
Me pak fjale e kalova....shpresoj mos perbej problem
Jo aspak nuk dua tia prishim, bile dua ta lavderoj sinqerisht per kete nisme :)
 

ZoteriaJuaj

Anëtar i Nderuar
Ktej thote keni afat 1 jave ktej thote anetar te mjere qe ne dite te pare lol
Mos e merr aq seriozisht se nuk e thash per tu ndjere keq. E thash te frymezoj ata qe nuk me kane shkruajtur plus edhe me shaka
Nick. 40 fjale shume.

Ka poezi me 3-4 fjale fhe jane shume domethenese.
Si pershembull "a rose is a rose is a rose..." ku trendafili ne kete rast ka shume kuptime dhe jo vetem kuptimin e trendafilit
2-3 e kane kaluar mbi 40 fjale.

Athere lidheset(apo si quhen ato) nuk po i quaj. I, e, te, qe, ne, me, ua...

Si konkurs i pare po e shkelim nje rregull edhe pse me i rendesishmi
 

ZoteriaJuaj

Anëtar i Nderuar
Zana, Abis, Artini edhe te tjere. Po pres une :Dna u ben 4, edhe kater te tjera. :D


Une per vete i kam shkruajtur 2 a tre ne mendje por nuk di nese dua te marre pjese apo jo. Dhe ato qe me dergojne thjesht numeroj sa fjale jane, por ne te lexuar nuk i lexoj vertet.
 
Top