• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Konkurs Nje Javor

ZoteriaJuaj

Aqif Mustaqexhiu
Konkurs nje javor rreth nje fjale

Regullat
Fjala te jete ne gjuhen Shqipe.
Jo me shume se 40 fjale.
Jo fjale banale
Cdo shkrim eshte anonim (dhe me dergohen mua ne privat)
Shkrimi (poezi, etj) te jete mbi fjalen e zgjedhur.
Votimet hapen javen tjeter. Ose ne date 22
Dhe mbyllen ne date 26 (pune festash)
Ai qe pergjigjet i pari ketu zgjedh fjalen.
 

Zana1

Braveheart
Jam kurioze rreth k'saj fjale :

Mjerim
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
:O

Sa ide e lezetshme. Ruajeni per vitin tjeter me mire :) cdo muaj mund te hapet ne kete menyre ^_^ pasi muaji dhjetor e ka konkursin. eshte akoma i hapur.
 

Zana1

Braveheart
Eshte konkurs javor jo mujor... dmth non stop every week/weekly .

So Brainstorm : )

Great idea
 

Zana1

Braveheart
Merru me temen , jo me Zanen : looool
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Eshte konkurs javor jo mujor... dmth non stop every week/weekly .

So Brainstorm : )

Great idea
dhe mua me pelqeu, por si ide e re te fillonte ne Vit te ri, vit i ri fryme e re. Nejse.. nothing wrong thought

p.s. Konkurs cdo jave i bie sherr cdo jave lol
 

ZoteriaJuaj

Aqif Mustaqexhiu
dhe mua me pelqeu, por si ide e re te fillonte ne Vit te ri, vit i ri fryme e re. Nejse.. nothing wrong thought

p.s. Konkurs cdo jave i bie sherr cdo jave lol
Te behet njehere kete jave pastaj shohim per javen tjeter.
Dhe nuk ka per te pasur sherr.
 

Zana1

Braveheart
Eshte me deshire jo me imponim..

Hajt tani, mos prish temen. looool

Ps... Sherret e sinqerta nuk i bejne dem njeriu, e nuk e kuptoj se perse i luftojne kaq shume k'tu.... sic duket ju zene bishtin : D
 

ZoteriaJuaj

Aqif Mustaqexhiu
Mos e ndotni temen.

Fjala eshte mjerim, mos beni edhe temen te mjere tani.


3 jeni ketu, 5 minuta per te shkruajtur dicka rreth mjerimit, jo me shume se 40 fjale.
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
E mire, good luck ca me thene. Ne fakt nqs thoni ju qe s'do ket sherr e besoj dhe une pasi sherret nuk fillojne prej nesh Lol
 

Zana1

Braveheart
U tryin 2 provoke one though : D
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Zotnia bravo per idene! :)
Tani sa kohe kemi ne dispozicion se rrompa perdompa sdo shkruajme.
Do mundohem neser patjeter te shkruaj dicka, besoj kam kohe deri neser?
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Sa anetare te mjere. :p

40 fjale dhe vetem dy e kane marre mundimin, dhe nje nga keta mbi 40 fjale. Lol
Vetem mos fillo me paragjykime....nese ai/ajo qe tr ka nisur mbi 40 fjale mund tia komunikosh ne privat :)
Se po e ben si puna e asaj shprehjes - dua burre si i joti, po e dua tani lol
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Vetem mos fillo me paragjykime....nese ai/ajo qe tr ka nisur mbi 40 fjale mund tia komunikosh ne privat :)
Se po e ben si puna e asaj shprehjes - dua burre si i joti, po e dua tani lol
Ktej thote keni afat 1 jave ktej thote anetar te mjere qe ne dite te pare lol
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Jane pak 40 fjale.
Por une i them zotnise te mos dorezohet se keshth kerkesa kemi plot neve.
Me pak fjale e kalova....shpresoj mos perbej problem
Jo aspak nuk dua tia prishim, bile dua ta lavderoj sinqerisht per kete nisme :)
 

ZoteriaJuaj

Aqif Mustaqexhiu
Ktej thote keni afat 1 jave ktej thote anetar te mjere qe ne dite te pare lol
Mos e merr aq seriozisht se nuk e thash per tu ndjere keq. E thash te frymezoj ata qe nuk me kane shkruajtur plus edhe me shaka
Nick. 40 fjale shume.

Ka poezi me 3-4 fjale fhe jane shume domethenese.
Si pershembull "a rose is a rose is a rose..." ku trendafili ne kete rast ka shume kuptime dhe jo vetem kuptimin e trendafilit
2-3 e kane kaluar mbi 40 fjale.

Athere lidheset(apo si quhen ato) nuk po i quaj. I, e, te, qe, ne, me, ua...

Si konkurs i pare po e shkelim nje rregull edhe pse me i rendesishmi
 

ZoteriaJuaj

Aqif Mustaqexhiu
Zana, Abis, Artini edhe te tjere. Po pres une :Dna u ben 4, edhe kater te tjera. :D


Une per vete i kam shkruajtur 2 a tre ne mendje por nuk di nese dua te marre pjese apo jo. Dhe ato qe me dergojne thjesht numeroj sa fjale jane, por ne te lexuar nuk i lexoj vertet.
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
urime nicktjeter kot ste them un pen e arte
 
Top