• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Komplimentet më të bukura që mund t’i bësh një vajze

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Komplimenti me i bukur eshte ai qe buron nga zemra. Kto copy-paste, "je yll", "ke sy te bukur" etj jane cringy, femrat i degjojne perher dhe s'jane aspak originale. Kapni detajet dhe komplimentojini femrat mbi ato gjera qe e bejne ate unike, ndryshe nga te tjerat. E rendesishme eshte edhe menyra se si gets delivered komplimenti/si e percon tek tjetri, pra jo vetem nepermjet fjaleve, por edhe nepermjet syve, shikimeve.
 

Barnaba

Antarë i Respektuar
I tregoni bukurite shpirterore qe ke vene re te ajo, dhe shprehini ato mendime me rime (poezi).

KUJDES! Po e bete sic duhet, rrezikoni permbytje nga vershimi i loteve te saj :p
 
Top