Komplimentet më të bukura që mund t’i bësh një vajze

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Ti flasesh drejt pa manipulime..se komplimente merr cdo dite edhe keq nese dukesh..shyqyr se eshte pasqyrja dhe aty i merr komplimentete me te drejta.
 

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
Sa e mir qe je moj qene , qe u terbofesh se me terbove 😝😝
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Kam pas një shok që i thoshte të dashurës "Shqiponja ime" 😁

Boh sa e acaronte 🤣
E di! 😁
E ke thene edhe nje here ne mos gaboj! 🤣
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
"Sa rob i mire je ti", por
Nuk e kuptova pse ma tha me nje ndjenje keqardhje ama! :rolleyes:
 
Top