Komplimentet më të bukura që mund t’i bësh një vajze

The-Cook

Antarë i Respektuar
Ca komplimentesh me u ba ju jeni ba me pas frik se I thua naj fjal ta ktheni ne sharje e ofendime hajde merru vesh me ju nga sot e mrapa vetem Troke do u therras 😂
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Ketu asnjeri sme ka bere komplimet. Per jashte se tregoj se kam turp 🤪
Per jashte e dime se e ke postu disa here, haha

Oj Ledia! Ta du zerin e embel!
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Hahahaha me tha ndryshe po bera sikur se kuptova se e kishte me mu 🤪
Ne fakt ta thash une ate nga vetja ime. (se mu kujtua pershendetje me ze)

S'di gje une ca te ka thene tjeter :)
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Po cte themi!?
dhe komplimentet ne dashuri,simpati jane me nivele.
Nivel zarzavatesh ,zeme shembull.
nivel permiesh,frutikulture. :p
Perfundojme pastaj tek ato te frazave shkencore. ahahahahah
robi sipas sofres ben kunvendin.
Hall keni dhe ju meshkujt e s`ua din kush. :p
 

OldSoul

Plak Hesapi
Po ju thote xhaja. Mos i bein komplimenta vajzave se i rriten veshet dhe bejne si interesante ne insta :p
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Po ju thote xhaja. Mos i bein komplimenta vajzave se i rriten veshet dhe bejne si interesante ne insta :p
Nje mashkull qe si ben komplimenta femres se ti,eshte jo i duhur.
Por ai duhet te jete i kursyer ne komeplimenta ndaj tjerave,kur i ka te verteta ato ndaj femres se ti. :p
Se po kapi lagjen mbare me bibel komplimentash,ce do!? ahahahahahhaha
 

OldSoul

Plak Hesapi
Nje mashkull qe si ben komplimenta femres se ti,eshte jo i duhur.
Por ai duhet te jete i kursyer ne komeplimenta ndaj tjerave,kur i ka te verteta ato ndaj femres se ti. :p
Se po kapi lagjen mbare me bibel komplimentash,ce do!? ahahahahahhaha
Po tani kompliemantat nenluptohen kur mashkulli lidhet me femren. Se nuk u lidh me gungacen e notredamit. E ka qejf pa u lidh :p
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
te dashures:
je femra e vetme dhe perfekte per mua

shoqes:
je mikja me e mire e qe dua me shume.
vertetojini keto te dyja dhe nuk do duan gje tjeter me :p
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Je si fresku i pranveres.
 

Bebw

🍅🍌🍎🍒🍑🫐🍇🥕
Staf në FV.AL
S/M
Screenshot_20220626-090656_Instagram.jpg
Shikoje njëherë të vetme në sy 🤣dhe komplimentoja se ngelët duke parë poshtë mjekrës
 

E**A**

Antarë i Respektuar
Nami u befte, do behem si Behluli por nje nga komplimentat me te bukur qe kam marre eshte ky:

"E veçanta e bukurise tende eshte horizonti, dimensioni, larmia e shpirtit dhe mendjes tende. Je si nje liber (jo i hapur per te gjithe) qe mjafton te fillosh ta lexosh e nuk do doje kurre te arrije ne faqen e fundit, ne fakt edhe po te duash nuk arrin dot ne faqen e fundit, kaq e larmishme je. "

Tashi, do thoni te paskan be ca furca ty Solo! Pune e madhe, me mire furca sesa hic. Lol

Girl Lol GIF by Salon Line
😁
 

Desa

Felix Culpa
S/M
Të jesh vetja në gjithçka që e mendon, e flet dhe vepron.
 

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
Pertej cdo fjale dhe veprim, kam nje qe ruaj ❤️
Nje mengjes isha duke u ly nderkoh qe po lante dhembet dhe nga qe kam cik komplekse, doja me thy akullin dhe te shkruaja " je idiote"
Me frenoi sikur me lexoi ne tru dhe e lash te paplotesuar... Pastaj harrova ta pastroja dhe te nesermen qe ishte nisur (ceshtje pune) kur e kthej pasqyren nga ana qe lyhem me mire, shoh ket 🥰
img_20220720_224443-jpg.1948533Nuk mendoja te isha kaq romantike por ja qe me pelqen kur mi kthen ditet ne perrall 🌸
 
Top