Komplimentet më të bukura që mund t’i bësh një vajze

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Frymzimi qe te ben ai,per ta komplimentuar ATE. :p
 

Katil

Antarë i Respektuar
Ça do ti thuash
Po nqs se ke kemben tek muri dhe lulediellin n goj svlennn fareeeee
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Thoni ndonje gje keshtu
Cfare buzeqeshje keni
Se femrat duan qe gjasma ti vini ri keto detajet
Pastaj ithoni cfare syshh,cfare shkelqimi
Asaj do i futet ne koke : uaa pse me shkelqejne syte kur jam me te
Pastaj i thoni : uroj qe ai qe ju ka tju beje te buzeqeshe cdo dite
Keshtuqe edhe nese e ka ate tipin,se zenkat ne cift ekzistojne..do mendoje uaa une me kete do qeshja me sh
Pastaj i ofroni qe te pije
I beni ca shikime depertuese
Do flisni me te tjere po gjasma e keni mendjen te ajo
Dhe pastaj ikni nga festa
 

Katil

Antarë i Respektuar
Thoni ndonje gje keshtu
Cfare buzeqeshje keni
Se femrat duan qe gjasma ti vini ri keto detajet
Pastaj ithoni cfare syshh,cfare shkelqimi
Asaj do i futet ne koke : uaa pse me shkelqejne syte kur jam me te
Pastaj i thoni : uroj qe ai qe ju ka tju beje te buzeqeshe cdo dite
Keshtuqe edhe nese e ka ate tipin,se zenkat ne cift ekzistojne..do mendoje uaa une me kete do qeshja me sh
Pastaj i ofroni qe te pije
I beni ca shikime depertuese
Do flisni me te tjere po gjasma e keni mendjen te ajo
Dhe pastaj ikni nga festa
#Komentiqëduam
#këshillatejetës
#urdhëresaqëprisja


Gjasme*
 

Baboon

FALEMINDERIT!
Thoni ndonje gje keshtu
Cfare buzeqeshje keni
Se femrat duan qe gjasma ti vini ri keto detajet
Pastaj ithoni cfare syshh,cfare shkelqimi
Asaj do i futet ne koke : uaa pse me shkelqejne syte kur jam me te
Pastaj i thoni : uroj qe ai qe ju ka tju beje te buzeqeshe cdo dite
Keshtuqe edhe nese e ka ate tipin,se zenkat ne cift ekzistojne..do mendoje uaa une me kete do qeshja me sh
Pastaj i ofroni qe te pije
I beni ca shikime depertuese
Do flisni me te tjere po gjasma e keni mendjen te ajo
Dhe pastaj ikni nga festa
Screenshot_2014-09-07-17-46-22-1.png
 

Katil

Antarë i Respektuar
Ktu është provokuar femra
Femrat s reagojn
#jujenishushka
 

Peperina

Larg shume larg
Cunat nuk para kan qejf karramelet lol lol lol o ulen me honeger ose bojn gjasme duke e sforcu veten ne maximum per tu duk sikur I pelqejne :p :p :p
@Baboon
Pse kompliment nuk Ju kan ber? Nuk pranoni? Per kte e kisha fjalen a ka teme per Ju te hapni cik thesin .:p
 
Top