• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Komentet tuaja per krijimet letrare Shkurt-2014!!

Status
E mbyllur për postime të tjera.

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Komentet tuaja per krijimet letrare Shkurt-2014!!

Tani ne pershtatje te temes dhe muajit them se me plot fjalen eshte tregimi nr. 3 Bisede gjate puthjes se pare.

Cte thuhet rreth kesaj copeze reale, me teper se reale. Nje perjetim, ashtu siq jane ato perjetimet e para, me dridhje, emocione, frikera, deshira, qejfe dhe gjithe faktoret rrethanor qe mbart nje puthje e pare. E kush nga ne nuk u dridhem ne momente te tilla???????

Shkrim shume i bukur dhe meriton voten time per kete muaj. Nje shkrim me teper se real, nje dashuri e pare qe, ah te shkretat jane sikur veset e mengjesit e si kristalet :yep::yep:
 

AjSi

...
Titulli: Komentet tuaja per krijimet letrare Shkurt-2014!!

Shume e pavendosur jam...ne fillim mendova tja jap nr 3 Bisede gjate puthjes se pare. Mu duk si nje pjese libri nga ata qe une i lexoj me shume deshire ..pastaj kalova tek 8 se mterhoqi shume edhe dialekti edhe ishte shume e ndjere si pjese...u riktheva te lexoj prape temen aty m goditi edhe shkrimi i pare :p

Te tan keni ba i pun t shkelqyme sinqerisht urime ,voten time se kam vendos hala

p.s. A jam un e vetmja qe me duket se disa prej shkrimeve sikur i kuptoj kush i ka bere (duke u bazu te mnyra e shkruarit ) :p
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Komentet tuaja per krijimet letrare Shkurt-2014!!

p.s. A jam un e vetmja qe me duket se disa prej shkrimeve sikur i kuptoj kush i ka bere (duke u bazu te mnyra e shkruarit ) :p
Haha. Jo.
Po sikur shkrimi te mos jete shkrim ama te jete ze?
Sikur ze qe flet ne telefon, ti mund te thuash cte duash zeri po i njejte ngel :p

Ndaj kush shkruan dhe ve nje cope shpirti te tijin aty...edhe dallohet

Une psh 4 dallova :D
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Komentet tuaja per krijimet letrare Shkurt-2014!!

Epo te marre nr 7 aq vota...
Ketu vjen eraaa votime chatii lol
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Komentet tuaja per krijimet letrare Shkurt-2014!!

Fatkeqesisht ne disa raste autoret (edhpse te prezentuar si anonim) bejne reklam per postimet e tyre dhe pse te mos e themi edhe kete: I kerkojne votat ne chat...per fat te keq!
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Komentet tuaja per krijimet letrare Shkurt-2014!!

Endrra e dashur,sondazhi ka nje gabim nga ana ime gjate hapjes,nuk eshte publik,(gabimisht)dhe nuk e di ne behet dot nderhyrja nga wxp,ne qofte se po do kthehet publik,dhe do shifen votat dhe emrat e votuesve nga te gjithe antaret,gjithesesi ne qofte se nuk nderhyjm dot ne kete sondazh,i muajt ne vazhdim e sigurt do jete publik.
Dhe sigurisht do jete dhe nje element shume me transparent ndaj votuesve dhe votave te antarve.
Ju pershendes..
Ju falenderojme per pjesmarrjen tuaj te gjithve..:))
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Komentet tuaja per krijimet letrare Shkurt-2014!!

Mua nuk me dalin sa Vota ka marre secili.
Sa vota kan marre dalin, thjesht nuk dalin emrat.. ama, nqs nuk te dalin ateher do te thote qe ti ske votuar akoma.. Jep nje vote dhe sa her te hapesh faqen te del grafika atje lart ;) Mua me del...

p.s.po deshe tua bej nje printscreen e ju update cdo dit, lol
 

Levina

L.E.V.I.N.A
Titulli: Komentet tuaja per krijimet letrare Shkurt-2014!!

Une votova "1. Dashuri në kohë të trazuara "

Me terheq kur e lexoj,mund te jete nje shkrim akoma dhe me i zgjeruar,do e lexoja me deshire.
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Re: Titulli: Komentet tuaja per krijimet letrare Shkurt-2014!!

Sa vota kan marre dalin, thjesht nuk dalin emrat.. ama, nqs nuk te dalin ateher do te thote qe ti ske votuar akoma.. Jep nje vote dhe sa her te hapesh faqen te del grafika atje lart ;) Mua me del...

p.s.po deshe tua bej nje printscreen e ju update cdo dit, lol

Pse genjen kot aman Endrra qe postin ka thene kam votuar 8 ti tashi na del e thua qe spaska votuar fare
yttt lol

Votoni votoni perfitoni tani se iku koha.
Vota juaj vlen :p
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Re: Titulli: Komentet tuaja per krijimet letrare Shkurt-2014!!

Pse genjen kot aman Endrra qe postin ka thene kam votuar 8 ti tashi na del e thua qe spaska votuar fare
yttt lol

Votoni votoni perfitoni tani se iku koha.
Vota juaj vlen :p
Une po i them qe nqs nuk te dalin votat do te thote qe ske votuar, pavarsisht se ajo e ka shpreh qe ka votuar... por mund te ket votuar me mendje dhe ka harruar te klikoj ;) nuk e mbaja mend ekzaktesisht cfare ka shpreh me pare, nqs kish votu apo thjesht i kish pelqy nr 8. se kuptova c'hyn genjeshtra nket mes :D
 
Last edited:
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top