• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Komentet tuaja per krijimet letrare Shkurt-2014!!

Status
E mbyllur për postime të tjera.
Titulli: Komentet tuaja per krijimet letrare Shkurt-2014!!

Vargjet e lira te copezes se fundit!

Per ate votova, sepse eshte gege lol

Sinqeriteti i ndjenjave shihet ne vargje :)
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Komentet tuaja per krijimet letrare Shkurt-2014!!

Jane tgjitha tbukuraaaa, te ndjera... sdi ke te zgjedh :(, mgjth jam midis 2 -3 krijimeve... qenka me e veshtire se konkursi i fotove ky i letersise... :)

p.s. nje sygjerim NEvi, votat e anetareve te jene publike sic kan qene e jane te fotomania, :)
 
Last edited:

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Vendndodhja
Pertej Horizontit
Titulli: Komentet tuaja per krijimet letrare Shkurt-2014!!

Souli do shofim sepse besoja qe publike jan.
Sigurishte eshte ndonje gabim i imi padashje gjate hapjes se sondazhit,..:)
 
Titulli: Komentet tuaja per krijimet letrare Shkurt-2014!!

Kam votuar te fundit dhe shume mire kam bere. E lexova dhe nje x sot, e sa me shpesh qe e lexoj aq me shume po me pelqen. Do me zhgenjente nese nuk fiton Nr. 8 :)
 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Komentet tuaja per krijimet letrare Shkurt-2014!!

Awaa!Krijime mbreselenes..
I lexova te gjitha,nja dy krijime mbeten ne mendje ne leximin e pare..do kthem ti ri lexoj prap & per te vu voten.:)

Suksese pjesemarrsve.
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Komentet tuaja per krijimet letrare Shkurt-2014!!

Ju lumshin duart dhe mendja! Mua me terheqin me shume kto shkrimet tragjike kshu qe po votoj Nr.7. :)
PS. Gabimet drejtshkrimore ti vrisnin i çik syte ç'eshte e drejta.
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Komentet tuaja per krijimet letrare Shkurt-2014!!

Une i lexova prap, dhe seleksjonova prap. Tani kam mbet midis numrit 5 dhe 8. :D Me duken me te rrjedhshme ne vargje.. Eshte dhe numri 2, por 5 me 8- ten jan me prane temes se muajit mendoj.. DO ja jap 5-ses se ajo 8-ta me lodhi me ate gegnishte,plus prej inat te enderres se ngeli lart e psohte duke ber propagande per 8-ten, lol... (shaka) ... 8-ten votova, ishte sh e natyrshme si pjese...
 
Last edited:

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Komentet tuaja per krijimet letrare Shkurt-2014!!

Ju lumshin duart dhe mendja! Mua me terheqin me shume kto shkrimet tragjike kshu qe po votoj Nr.7. :)
PS. Gabimet drejtshkrimore ti vrisnin i çik syte ç'eshte e drejta.
Asnje krijim nuk u prek per gabimet e drejtshkrimit , sic e ka len autori ashu do ngel :)
 

Hartini

Well known member
Titulli: Komentet tuaja per krijimet letrare Shkurt-2014!!

Te fundit e votova dhe votova i pari, seisha i pari ne rradhen e votimeve .
Te gjithaishin te bukura , por ajo e fundit me tingelloi me origjinale , me e prekshme , me e veçante .
 

Elushe

Vogëlushe
Titulli: Komentet tuaja per krijimet letrare Shkurt-2014!!

Shkrimet 2-8 jane te bukura, te thjeshta e plot ndjenje, por me duhet te pohoj qe shkrimi numer 1 shkon pertej ndjenjes, a thua se brenda lexuesit krijon nje bombe...nje lemsh ndjenjash...e sikur te le pa fjale.

Pra, e YTJA, mbetet qe te presesh ngase une do te vije bashk me TE. Te na rregullosh shtratin e te presesh se kur te vije AJO do te me sjell tek TI.
Voten padiskutim e meriton shkrimi numer 1, por rreth tij nuk mund te komentoj tani...akoma s'e kam mare veten nga leximi!
 

TrueLovE

You Have My Heart
Vendndodhja
Oxford
Titulli: Komentet tuaja per krijimet letrare Shkurt-2014!!

Te gjitha krijimet fantastike te lexoja me shume deshire perhere..Nr1 & Nr8 nuk di kete votoj :hmm:
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Komentet tuaja per krijimet letrare Shkurt-2014!!

Si krijimtari jan shum te mira,por jan ne distanc me temen..perveq ajo me nr 8
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Komentet tuaja per krijimet letrare Shkurt-2014!!

Une fillova siq fillojne te gjithe tradhtaret. Ne mungesen tende ne fillim e enderrova. Pastaj dalngadal cdo dite e me shume fillova ta ndjeje mungesen e SAJ me shume se sa tenden. Mu be ajer dhe mundesi jete. E bardhe, e paster, e pafajshme, e kendshme, fisnike, sorkadhe, hirplot, .....tamam siq e doja une. E perse mos ta dua???. E enderroj me shume se ty, e kujtoje me shpesh se ty dhe them te drejten jam ne gjendje dhe te vdes per te.

Wow

Ky shkrimi nr 1 kryeveper ::)


Cuditem me disa shkrime te tjera qe pse i kane fut ne konkurs i her :p
Plus dallohet nje shkrim i vaket nga nje shkrim i pasur + ky konkurs duhet te jete sekret
ndaj keto reklamat qe behen , une si honeps :D

Po gjithsesi shtyjme te na shtyjne.
 

Elushe

Vogëlushe
Titulli: Komentet tuaja per krijimet letrare Shkurt-2014!!

Nicktjeter, une pajtohem me ty reth shkrimit te pare, por reth literatures ne pergjithesi do te kisha thene qe nje nga bukurite e saj eshte shumellojshmeria e te shprehurit. Shpesh ndodh qe ne nje cast te shkruhet nje kryeveper. Une gezohem shume per pjesemarresit pasi si ide, me duket edhe me e bukur se konkursi i fotove...por e pranoj qe jam e njeaneshme ndaj letersise :)

Te pershendes!
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Komentet tuaja per krijimet letrare Shkurt-2014!!

Ndoshta edhe une jam shume maniake e letersise :)P) per te thene qe sa shkrime jane banale .. ti i thua shumellojshmeri

Edhe mua me pelqen si nisme, biles biles me shume se sa duhet :D
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Vendndodhja
SHQIPERIA ETNIKE
Titulli: Komentet tuaja per krijimet letrare Shkurt-2014!!

Nje koment kam une: Nese poezia, eseu, romani apo cfaredo shkrim tjeter letrar te ngjanin ne njeri tjetrin, gjithenje flas per temen e njejte - si ne kete rast dashuria, do te kishim vetem nga nje publikim per cdo gjini letrare...
Perendia na ka krijuar te ndryshem dhe jo vetem ne pamje, apo jo...
 

Element

Anëtar i Respektuar
Vendndodhja
zvicer, buzë liqenit
Titulli: Komentet tuaja per krijimet letrare Shkurt-2014!!

1. Dashuri në kohë të trazuara
Më pëlqen forma e shkrimit, është shumë e fort.... sikur të merr me vete shkrimi dhe të përplas në botën e tij. Një moment tjetër që më bëri mbresë është përshkrimi i ndjenjës me shprehje shumë të qëlluara, pikërisht këtu e shoh atë forcë narative.
Ju lumtë ! :)

2. Dhe pyeta veten ç'ndryshim ka ...... Dashuro Ti piratë ......
Kanë një ngjashmëri këto dy momente, e ajo është ajo Thirrje, Ftesa, tentimi për të kërkuar shpjegim për një moment misterioz..... !
më pëlqen shumë kjo natyrë shkrimi :)

3. Bisedë gjatë puthjes së parë
Sikur të ishte gjallë Alphonse de Sade , jam më se i bindur se do të plaste nga xhelozia e këtij shkrimi ...! :)

Ju përgëzojë gjithëve për këtë cilësi artistike .
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top