Komente te antareve te forumit...

Sa e padrejte eshte bota. Mua sma bo dora ta mor C Class, 10000 Eur, tjetri blen kerr 65K.
#f4klajf
e pse ben kot modestin ti kur ke tek oborri ket :p

ALL-NEW-2021-E53-AMG-COUPE-Walkaround-SOUNDCHECK.jpg
 

Endrra

VIP
V.I.P
Titulli: Komente te antareve te forumit...

Komenti i Endrres tek tema"Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?"

Po shoh tek lajmet qe sipas statistikave, ne paskemi qene 100 vjet, shteti me i varfer i Europes. Domethene qe ne 1912-en. Po shume mire! Kjo do te thote qe jemi tipa te qendrueshem dhe s'na pelqen ndryshimi. C'te keqe ka? Ne thuaj shyqyr qe s'kemi ambicie t'ja kalojme Gjermanise, se per pak e arritem vjet.


ahahaahahahaha.
🤣🤣
 

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
loolloolloolloolloolloolloolloolloollool
Titulli: Komente te antareve te forumit...

Titulli: Sadizmi se-ksual!
Angel -Devil

1 ex i im kishte fiksim me tfut duret ne fyt, po sa fort shtrengote kur rrite nalt qesh tu ik per lesh i her spo mersha mo frym .


:hihi::hihi:
 

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
Pe: Komente te antareve te forumit...

Nje nga prezantimet me komentet me mikpritese qe kam lexuar:LOL :LOL

atehere GOCQEFLIE prezantohet:

Jam Jetmira nga burreli,jam 16vjec

Quku i uron mireseardhjen:

Mire se erdhe burreli mbahet per vajza qejfit

Lost, e keshillon:

Ti mire se erdhe, por e mira ishte te prisje dhe nja 2 vjet sa te mbushje moshen, se ketu te prishin akoma pa hyre mire, lol

Karamelezana shume mikpritse...por ja paska lexuar gabim emrin:

Ja kalofsh sa me mire, qeflleshke:eek:hh:

Dhe Burrelsi habitet dhe e pyet:

Pash nerin kur na qeka bo burreli me goca qeflie se na habite ti ?!

Por goc qeflie eshte plumb ne pergjigje:

E eshte bo se nuk e dike ti mor dak,s'kam nevoje per kritkat e tua,qenke me lope me duket filo thirri mendjes.

Hostel avokat mbrojtes:

Nese ty njeri te ben nje kritik eshte me lop ??????

NDersa Rendex ka hallin e tij se meret me dele:D

Po ne qe jemi me dele na lejohen kritikat? :LOL

Yellow Redhead:

edhe qejflie edhe garipe u kenaqa ma kadal ma kadal :LOL

dhe e mbyll zhigolo duke i uruar ne gjuhe aliene per gocen minorene:(

bienveny mon ami , plaisir.

P.S. nuk u benin citim komentet prandaj thjesht i bera copy paste:)
loolloollool
Sa kam qesh me komentet 😂😂😂😝
 
Top