• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Komente te antareve te forumit...

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Komente te antareve te forumit...

Citim Postimi origjinal është bërë nga LoSsT Shiko postimin
Prandaj shkruajta "Interesante" ne fillim, i lumt dora, lol


.

Lauri
Pse genjen? Ke shkruar Interesante dhe jo "Interesante".
Propozimet behen ne temen e moderatoreve dhe jo ne teme
lol lol lol
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Komente te antareve te forumit...

postimi origjinal është bërë nga legjenda..moter eja ne chat te bisedojm pak


postimi origjinal është bërë nga neverteti ...moter nicku shko njehere ne chat ahahhahahahahah.

postimi origjinal është bërë nga nicktjeter


yttt provokuese.
postimi origjinal është bërë nga neverteti moter nicku uli kembet..!!
lol lol lol
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Komente te antareve te forumit...

Postimi origjinal është bërë nga Fly
me per te ardhur keq eshte fakti qe i japin rendesi nje femre te tille duke i kushtuar kohe, me mir kishit hapur nje teme me recete: si behet groshi


Postimi origjinal është bërë nga Marla

Sa bukur si e ke thene mickonje. He pra pse i japin rendesi thuj

Postimi origjinal është bërë nga Fly

di te besh byrek me domate meqe ra llafi?

Postimi origjinal është bërë nga Marla

Ncuq, vetem grosh me pasterma di

Postimi origjinal është bërë nga Fly


ku ka pasterma tani
me pare mbaj mend e benim vet te soba drurit
Prej BLEONES shiko ku dulen lol lol
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Komente te antareve te forumit...

Jetmira & sensuu .. Te thjeshta dhe innocente . Bukur cupat .

Ps... Qe te Dyja, me duket se Jeni ne kerkim - Ishalla me kembe te mbare k'te vit ... Sidomos Jetmira , qe vdiq te vije ne London , ha ha :p
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Komente te antareve te forumit...

Dua te ve nje koment tek statuset

Lumturia eshte te perqafosh dike fort,dhe te dish qe po perqafon boten....

Orhan Pambuk
Dhe pergjigja

Hahahah po ta perkthesh shqip edhe del pambuk, po ne fakt e ka Pamuk :)
Po ruaj anonimatin :p
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Titulli: Komente te antareve te forumit...

Jetmira & sensuu .. Te thjeshta dhe innocente . Bukur cupat .

Ps... Qe te Dyja, me duket se Jeni ne kerkim - Ishalla me kembe te mbare k'te vit ... Sidomos Jetmira , qe vdiq te vije ne London , ha ha :p
Ja qe postimin tim e paskan fshir :)
Me gjith qef Do doja te vija pse jo :D
Moderator te dashur mos me cani trapin duke m fshir postimet :)
Kur beni chit-chat vet sju thot kush gje.
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !

Ju jeni shumë e lumtur kur keni një partner, por ndonjëherë janë familjarët ata që e shkatërrojnë këtë lumturi. Janë pikërisht prindërit ata që nuk pëlqejnë zgjedhjet e fëmijëve të tyre, por ju mos bëni direkt zgjedhjen, flisni me ta për të kuptuar çfarë është e mirë dhe çfarë jo.

Më poshtë do të shihni se si duhet të veproni në këto raste:

Dëgjoni prindërit tuaj
Fillimisht, flisni me prindërit dhe përpiquni t’u shpjegoni atyre anën pozitive të partnerit tuaj. Kur prindërit nuk pranojnë ftesa ku është dhe partneri juaj domethënë që ata nuk ndihen aspak komod me atë person. Dëgjojini ata në mënyrë që të kuptoni se çfarë zgjedhjeje jeni duke bërë.

Shihni dhe analizoni problemet e partnerit

Prindërit duhet të respektojnë zgjedhjet tuaja, por ju fillimisht duhet të analizoni problemet që ka partneri dhe duhet ta njihni atë për veset e tij. Në qoftë se partneri mundohet t’ju largojë nga familja, atëherë kjo është një shenjë që ju duhet të dëgjoni prindërit.

Shihni marrëdhënien tuaj me familjen
Në qoftë se ju keni marrëdhënie të mira me familjen atëherë duhet të merrni edhe mendimin e tyre në lidhje me të. Por në qoftë se nuk keni ndonjë marrëdhënie mjaft të mirë me ta, ndodh që të të kthehen në pengesë për të zgjedhur mashkullin që ju doni./Blitz.al/
I vrasim prinderit dhe i fusim ne frigorifer.
E dergon partnerin mbrapsht ke baba vet lol
E gjeta temen e duhur :D
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
🤣🤣🤣🤣o sa kam qesh🤣

Titulli: Komente te antareve te forumit...

[h=2]Tema: Antaret e forumit Bebe.....[/h]
C3nI said:
Cfare vajze je keshtu ti ? Ku e gjete ate bebe ne Arfike ?
LoSsT said:
Pse ca kan bebet e Afrikes ?! :shokim:
C3nI said:
LoSsT , shikoi punet tua ;)
LoSsT said:
Une shikoj punet e mia, por te paragjykosh krijesat e Zotit ti e di shum mire qe sben...

Me tmira...
C3nI said:
Kush paragjykoi krijesat e Zotit ?
Menyra ne te cilen me ka paraqit Arfenilla ne dallim me bebet tjera nuk me pelqej . Nese deshiron kjo te me hakmerret dhe te me ofendoj , ka menyra te tjera ! Per ate te thash shiko punen tende .
Te gjitha bebet tjera i ka postuar me rroba dhe te buzqeshure e te shendosha . Kurse mua , pa rrobra jo te shendetshem , te merzitur ! Pse e ka bere kete ? Sepse eshte Arfenill ! Per kete e kisha qellim me afrikanin . Edhe une jam evropian , dhe nuk jam me ngjyre . Kur me paraqet kjo ndryshe nga ajo qe mund te jem , dmth kjo kete e bene me prapapavij . Ndoshta e kuptove se nuk ka asgje me diskriminim ketu .
Mirembetesh !
LoSsT said:
Nuk eshte bebe e zeze o Cen eshte foto bardh e zi se le nom, lol

Ps: Arfe, jevg jam dhe une, kshu qe vendose nje bebe te zi per mu, lol
Arfenilla said:
lol lol paska hallin se e kam postu pa rroba lol po shumica nga bebet ashtu jan:bibe:per mua nuk ka bebe te keqe larg qoft jan gjith edhe ato me ngjyr embelsira:lov2::lov2: Losst ja per C3nin pra nje foto veshur :bibe:ps. losst ishe

keshtu ti ?
LoSsT said:
Arfe, une spo e le imagjinaten te lodhet fare, qe ta kuptoj ceni ca jevgu jam, lol
 
Last edited:
Top