• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Komente te antareve te forumit...

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Komente te antareve te forumit...

soulmind

kafe muhabet.!
Une erdha vete arfe. A pak te duket kjo ty? Te kesh prezencen time ketu???? ma sill nje caj se mduhet te qetesoj nervat


arfenilla::::::::

Veq shiko ne ket ore don caj kjo cfar thua ti nick ; ti sjellim apo mos ti sjellim caj?
nicktjeter
ti sjellim makinen e ta percjellim andej nga erdhi

doka dhe caj kjo

lol lol lol
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Komente te antareve te forumit...

Na habitet fare ti e zina o arfeee

Ose e kemi ne sensin e humorin sh te rafinuar :p
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Komente te antareve te forumit...

nga inati flisni! he se nuk e njihni humorin ju jo .. po kujdes mos beni temen chit chat se dm eshte tek dera duke prit te na nxer jasht lol
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Komente te antareve te forumit...

Shume i respektueshem mendimi yt!
Nje pyetje kam une nese ma lejon natyrisht-Po gjuha dhe shprehjet e tua ne komentin me siper perputhen me sjelljen dhe besimin e nje muslimani te vertete?

PS-Do te lutesha te mos kerceje dege me dege por shume thjeshte, shume qarte dhe shume shkurt pa u kacavjerrur mbi pasqyre ti pergjigjeshe pyetjes sime me lart.Shume, shume faleminderit paraprakisht per pergjigjen tende!
Per cilen pjese e ke fjalen ? Se shkrimi im eshte i pergjitheshem ne disa pjese .

Ehhhhhhhhhhhhh mor Cen, pikerisht per kete e kisha fjalen kur te thoja mos u kacavjerr ne pasqyre, nejse!
E kam fjalen per tere postimin tend ne pergjithesi, pa marre asnje fjale ose fraze te vecante.
Dmth, a mendon ti Cen se gjuha, qendrimi, shprehjet qe ti perdor ne postimin me lart perputhen me te qenit nje musliman i vertete??????

PS-Nese e ke te veshtire te pergjigjesh thuaj thjeshte s`dua te pergjigjem por mos kerce perseri nga dega ne dege.Flm
Shkrimi im ben fjale per kenaqesit e robit qe do ti perjetoj ne boten tjeter . Qe kufaret apo fe-mohuesit qe nuk do te mund ti shijojne keto kenaqesi . Qe disa krishtere te pamoraleshem e qe i quajta une njerez bastrad apo qe skan anje cilesi njerezore , qe mundohen Hoxhollaret ti injorojne dhe ofendojne pse i permend Hoxha 72 hyri te Xhennetit .

Fjale te rend e perdora te bastardet e krishtere , qe skane fije morali e flasin per aburditet e vete jane te tille . Askund tjeter s'mendoj se nuk jam jashte rregullave fetare ne te shkruar . Kufar , kafir , fe-mohues sinonime jane . Dhe une skam vendos per ta se ku do ta kene vendin . Po eshte Zoti Ai qe cdo fe-mohuesi ja ndalon Xhennetin .

Po keta te pamoralishemit qe i prejne videot e tilla e dhe i plasojne ne rrjete sociale se meritojne te quajme ndryshe , vetem se njerez pa asnje cilesi njerezore .

Dhe keni kujdes me besimin e tjetrit mos beni shaka , sepse vete ju beheni shkaktar i mos respektit dhe fjalave apo verpimeve te pamatura .

Si perfundim a i shkon per shtat postimi yt nje muslimani te vertete?
Te lutem mos u shpjego shume, e kam cdo gje te qarte, me thuaj vetem po ose jo.
Atehere postimi yt me lart a eshte i denje per nje musliman te vertete?Po apo Jo? (Mos e ki problem te pergjigjesh me po ose jo, une nuk do e zgjas me shume, kerkoj vetem nje po ose nje jo :D )
Shkrimi im i shkon pershtat gazetes shekulli dhe te krishtereve dhe ateisteve te cilet nuk dine te respektojne besimin e tjetrit . Dhe shkrimi im ke me shume si pergjigje afektive , sepse tema te tilla jo rralle po lexoj ne rrjetet sociale . Dhe theme te drejten spo mund ti duroj njerezit e tille . Dhe nga keto shkaqe shkrimi im u formulua ne kete menyre ...
Ehe e mora vesh, po kaq te veshtire e ke te pergjigjesh me nje JO? lol

Flm per bashkedebatimin Cen :D
Pergjigjen me Jo ta dhash !

Ama desha edhe ta argumentoj .

Flm edhe prej teje ne perkujtim te moralit .

Ju iku 1 nga duart :p na doli jo mysliman i denje :p lol
shakaaa shakaaa :p
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Komente te antareve te forumit...

Tema e Bleones

Dilema e javes do e marre apo jo Bleona medaljen lol
Nqs me te vertete do shpallet kjo tema e javes une deklaroj bojkotin tim ndaj forumit per nje jave rresht lol
o zot o zot me shum kan hallin se do dali teme e javes se per tjerat ok jan gjitha lol ......Ju tjeret se perqeshin bleonen per veshje .... pse beni foto te avartarit apo dhe sjellin foto te teme me foto nudo !!!phhhh cfar race gjelozash qenkeni mo :eek:hh
Kete postim po e bej kot vetem sa per ta shtuar numrin e postimeve ne teme ne menyre qe kjo teme te zgjedhet tema e javes.

Arfe, mos e fshij pls :p
Fshini postimet jashte teme :p te na e marre Bleona ptuuuuu
Une nuk hap me tema ska pas faj dikushh dikushh qe ka fol :p
lol Aver
Do doja ti beja quote gjithe postimeve per tek tema komentet e anetareve por sdi e po pertoj :p
:p

As ti nuk di si transferohen komentet?
Nuk di as une.

Lum FV per moderatoret qe i ka. Tulle njoni, bllok betoni tjetri :D
E kam fut shpesh Aver e veten se jemi bere humoristat e fv-se , per te tj pertova , dukeshin vetem komente inatcish lol
 

Aver

VIP
Titulli: Komente te antareve te forumit...

Me ate rreshtin e fundit e paske ndrit :D

Ka rrezik qe ty dhe mua te na ftojne ne protokalli lol
 

Aver

VIP
Titulli: Komente te antareve te forumit...

Pse paske qene nje here eee?
Prandaj e ka marr teposhtezen dhe eshte afer deshtimit si format lol lol

:chh
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Komente te antareve te forumit...

[h=2]Tema: Antaret e forumit Bebe.....[/h]
Cfare vajze je keshtu ti ? Ku e gjete ate bebe ne Arfike ?
Pse ca kan bebet e Afrikes ?! :shokim:
LoSsT , shikoi punet tua ;)
Une shikoj punet e mia, por te paragjykosh krijesat e Zotit ti e di shum mire qe sben...

Me tmira...
Kush paragjykoi krijesat e Zotit ?
Menyra ne te cilen me ka paraqit Arfenilla ne dallim me bebet tjera nuk me pelqej . Nese deshiron kjo te me hakmerret dhe te me ofendoj , ka menyra te tjera ! Per ate te thash shiko punen tende .
Te gjitha bebet tjera i ka postuar me rroba dhe te buzqeshure e te shendosha . Kurse mua , pa rrobra jo te shendetshem , te merzitur ! Pse e ka bere kete ? Sepse eshte Arfenill ! Per kete e kisha qellim me afrikanin . Edhe une jam evropian , dhe nuk jam me ngjyre . Kur me paraqet kjo ndryshe nga ajo qe mund te jem , dmth kjo kete e bene me prapapavij . Ndoshta e kuptove se nuk ka asgje me diskriminim ketu .
Mirembetesh !
Nuk eshte bebe e zeze o Cen eshte foto bardh e zi se le nom, lol

Ps: Arfe, jevg jam dhe une, kshu qe vendose nje bebe te zi per mu, lol
lol lol paska hallin se e kam postu pa rroba lol po shumica nga bebet ashtu jan:bibe:per mua nuk ka bebe te keqe larg qoft jan gjith edhe ato me ngjyr embelsira:lov2::lov2: Losst ja per C3nin pra nje foto veshur :bibe:


ps. losst ishe
keshtu ti ?
Arfe, une spo e le imagjinaten te lodhet fare, qe ta kuptoj ceni ca jevgu jam, lolPs: Na falni po kemi harru me kref floket, lol
:)
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Komente te antareve te forumit...

Titulli: Hoxha 60-vjeçar i propozon Kallashit: Do të mbuloj në flori

Virusi “Kallash” ka mbërthyer meshkuj të çfarëdo moshe.

Siç raportojnë mediat kosovare një hoxhë 60-vjeçar i ka propozuar Kallashit.

Di dhe une te kercej.

Thoni nej llaf ketij hoxhes par mois :p
babe, lets get real, shikoja dhe njehere cicen asaj :mace:
Ske pare timen akoma :p lol

p.s avatari <3

:haaa::haaa::haaa::haaa::haaa:
 
Titulli: Komente te antareve te forumit...

Gabim Titulli: Si do e torturoje anetarin/anetaren
Une do torturoja dike keshtu:

Mjetet e nevojshme
::::::::::::::::::::::.

2 qirinj nga kisha e laçit
1 thuper , ose ne mungese 2 hislla
uje me akull

E shtrim personin dhe fillojm ti hedhim disa pika qiriri mbi lekure...
duke degjuar renkimet apo ulurimat i godasim me thuper
e shtojme dozen duke i gjujt me hislla
me pas e ferkojme me copa akulli, deri sa nicktjeter te thot,, o me rop shpie çere je tu bo
:haaa::haaa::haaa::haaa::haaa::haaa:
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Komente te antareve te forumit...

Mbreme kam qesh me veten kushedi sa her qe me kujtohej ky koment...

Une jam e mire, gjithcka eshte mire, bota eshte dashuri, gjithcka eshte perfekte, lumturia me buçet nga veshet.S`kam asnje problem, s`kam pas asnje problem dhe zor se me ndodh gje mua.Sono una ragazza tutto acqua e sapone :p
Kush eshte?
GJthss... do e marr hakun, lol
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Komente te antareve te forumit...

[h=2]Tema: Dhëndri tenton vetëvrasjen kur sheh nusen…[/h]
Sa shume e kuptoj kete dhendrrin une.
Edhe mua keshtu si ketij me qelloi nusja.Mendova te vras veten dhe une por pastaj s`ma mbajti, atehere me lindi idea qe te beja si impotent, nuk e kisha aspak te veshtire sepse i tille jam.Pas nje muaji iku goca e botes.Me la ajo mua.
Poshte Mbleseria
Rrofte Dashuria
Sikur te jetonte ne ndonje zone rurale ajde mo... nuk ka pase mundesi per ta par nusen ,po ky i mjeri ne qytet a kurr nuk e pa nusen a!!!mbytu me mir do i thoja , se atje posht te presin sirenat lol
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Komente te antareve te forumit...Ceno, po ti paske pas hall me qit foton e pare tani sdi te ndalosh me e... o i bo per vete gocat e forumit o ska e :pLoSsT , kam vedosur qe , o do beje ndonje goce ketu nga forumi , o nuk largona nga forumi duarthate :cool::p Goca te tilla cfare ka forumi , as ne jeten reale nuk gjinden :d

Fotoja e fundit eshte nga une , me nuk di si ti tregoj gocave se si dukem lol

S'ke per ta gjet ne forum jo, do plakesh duke kerkuar ketu! Ska goca me parimet qe kerkon ti ndaj hiq dore. :)

O cen mos hec dore se ajo ka inad qe si ke propozu edhe asaj :p
lool......................
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Komente te antareve te forumit...Zakonisht dhuna vjen nga burrat dhe më së shumti ndaj bashkëshorteve të tyre dhe jo aq anëtarëve të tjerë të familjes.

Por këtë herë ka ndodhur ndryshe. Vjehrra 57-vjeçare ka rrahur dhëndrin e saj në rrugët e Tiranës.

Adelina Naçe e ka qëlluar dhëndrin e saj me një mjet të fortë në krah.


përcaktuar.B lajmi
Gjynaf. Me ke do bej seks ai tani?
hahahahha me dorin tjeter se njeren dori i demtoi :p
:vape::vape:
 
Top