• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Komente mbi fotot e anetareve!

Status
E mbyllur për postime të tjera.
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Te kundeshtoj nje te pavertet nuk e ben te jet jasht teme, perkundrrazi.
Un kuptoj qe ti dhe nje pjese e anetarve qe te perkrahin do te kishit preferuar te isha 200kilshe, qerose, me sy te nxire dhe me pamje 'burgaxhie' por kjo ste justifikon ;)

Per kete e kisha fjalen !
 

Moonshine

Leave me alone
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Vec edhe kjo ne foto qe je s'kisha besu vallahin ! Se po me bertet Nicktjeter , edhe me e bukure do te ishe kur edhe veprat (karakteri) do te reflektonte butesin/bukurine tende te jashtme .

Lover , ka mundesi te ndodhe edhe ajo hahahah !

Femrat si un jan aq te thella, aq te nderlikuara, plot kurthe dhe kontradikta ne cdo qoshe sa jo te gjithe kan guxim te mjaftushem ta deportojn.
Dhe me kaq po e mbyll sepse cdo koment tjeter do te ishte i tepert, kush do te kuptoj kupton.
 

TrueLovE

You Have My Heart
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Delirium Mind you look sweet :)
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Sbej me komente ketej se spo marrim vesh kush jane fotot me fytyrat e verteta te antareve e kush jo ;)


Por ne pergjithesi jeni simpatik te gjithe. bravo
 

MasteR

I'm offline
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Bukur sensu...po sdo ma rregullosh mua ate te paren majtas

p.s me duket mua apo turrni 3 jeni se si te corientuar dukeni lol
 

sensuu

sweet
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

majtas nga krahu im thua???

ajo eshte egersire...nuk ben per ty
 

MasteR

I'm offline
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Sic e shikon foton majtas ose ajo qe ka tel e bardhe te gjoksi lol
 

sensuu

sweet
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

ajo te hyn ne dru mo...
po une personalisht jam pa kref :p
 

MasteR

I'm offline
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Leje moj si me hyn ajo ti po ma bej...ose thuj se bej dot te zgjedh nje tjeter me te bute si ajo qe eshte e parafundit nga krahu tjt ose ate me cante ne dore lol
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Fotot e anetarve!


Mos me thuj qe ai ngjit o Sajmja ahahahahha nga rrypi e kam njoft we we we po ato cimet e vogla pse nuk i ke qit lool
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Nese keni ankesa apo pakenaqesi me trajtimin e fotove tuaja Ju lutem hapni nje teme te re ku te gjith te flisni per mos pakenaqesit tuaja ndaj kti aspekti . Kjo teme ngelet vec per komente e cdo lloj anetari qe ka per cdo foto qe hidhen tek albumi fotografik , e jo per idera apo pakenaqesira personale.

Permbajuni temes e asnje koment i juaji nuk do cohet ne kosh .

Faleminderit!
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

DM sa mire e paske bere, dhe une jam veshur njeher ashtu ne nej aktivitet per femije :D
Loverboy- plase duke pir kafe, Lol
Sunrise- mashallah sa e bukur :D
Legally- pse ben si e turpshme ne podium :p...
 

Moonshine

Leave me alone
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

DM sa mire e paske bere, dhe une jam veshur njeher ashtu ne nej aktivitet per femije :D

Flm :) Un e bej per festa qyteti dhe per ditlindje
 

AjSi

...
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

se di pse e kemi kaq kompleks te vejm foto ktu ne forum (flas dhe per veten time se matem 100 her tvendos nanji dhe pastaj e lej fare ) ....e forta eshte se neper fb e neper instagramra vejm foto sa dush..ktu sdi si esh kjo pun :p

per gocat e kam thene qe jan shume te bukura :)) cunat cop cop :p
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

DM sa mire e paske bere, dhe une jam veshur njeher ashtu ne nej aktivitet per femije
Loverboy- plase duke pir kafe, Lol
Sunrise- mashallah sa e bukur
Legally- pse ben si e turpshme ne podium
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Ca po ju pengon kafja ime o soul :p
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Po them nje mendim kshu shpejt e shpjet se s'dua ti futem thelle ketij muhabeti.

Ngelet duke u ankuar per keto fotot e keni bere qimen tra..ajo qe me habit mua eshte fakti qe
disa qe flasin jane po te njejtet antare qe kane qene qe ketu e vite me para. Pra dmth qe deri
dje nuk jane ankuar per kete pune, biles fotot i vendosnin me perpara dhe i linin aty ose kur gjenin
ndonje menyre per ti fshire e benin.

E kam thene dhe me perpara kur kam qene pjese e stafit biles ai mesazhi tek tema e fotove eshte vendosur
nga une dhe disa te tjere per faktin qe disa ankoheshin qe heqjen e fotove dhe fundja jemi ne ne forum
jane vendosur keto rregulla nqs nuk doni ti zbatoni MOS VENDOSNI FOTO, duke e ditur qe s'mund te hiqen.

Jeni shume te vetdijeshem per kete se kuptoj pse vazhdoni hapni diskutime te kota duke bere chit chate
nga te gjitha anet. E bet forumin lemsh ne cdo lloj teme!

Kaq kisha.

Sa per fotot c'te them po te njejtet antare vendosin si Loverboy qe ngeli ne kafe ose duke dal xhiro me djalin :p..
ose ose sensuu qe thote sdua te ve foto po kur hedh i vendos nja 2 njehereshi ose Ajsi qe ne vend ti veri ketu mi ve ne avatar,
vetem Legally dhe DM kane vendosur foto po te njejtat me aq sa mbaj mend te pakten qe dihet qe jane ato se ka shume foto
te sjella nga i njejti person por qe jane persona te ndryshme ah mos te harroj dhe ata si puna ime qe kam vendos vetem nje cop,
dhe losti e centi qe heqin koken. Secili ka bukurin e tij ne fakt edhe aty ku nuk duket!

Se u zgjata shume. Hajt me te mira.
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Ca po ju pengon kafja ime o soul :p

Jo aspak, por pi robi dhe ndonj gje tjeter, psh leng frutash :p... Po ca t'komentoja tjeter? normal me filxhanin e kafes do meremi, Lol..
 

LoSsT

VIP
Pe: Komente mbi fotot e anetareve!

Poeto rrug te mare plak, e di qe Siria ka qene gjithmone endrra jote ne sirtare, Lol
 

LoSsT

VIP
Pe: Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Losto te ajo fotoja e fundit me ujin tepelene...

Cfare buzeqeshje ke :tulp:

Nuk kam qesh aty kam qene serioz, Lol
 

Marla

Sapiosexual!
Pe: Komente mbi fotot e anetareve!

Partizani vogel Velo suksese anej dhe na ndero :)

p.s. Loder eshte ajo qe ke ne dore mo :p
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Pe: Komente mbi fotot e anetareve!

Na futet mren per terrorizem
Me kto sirite lool, le te themi :

WE BETTER DIE FOR SOMETHING THAN LIVE FOR NOTHING :)
 

LoSsT

VIP
Pe: Komente mbi fotot e anetareve!

Princesh nice... Ku eshte ai vendi ne Pogradec, si me paska rreshkit, ose me sakte me paskan dizinformu, Lol
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: Pe: Komente mbi fotot e anetareve!

Princesh nice... Ku eshte ai vendi ne Pogradec, si me paska rreshkit, ose me sakte me paskan dizinformu, Lol

Ishte rreth liqenit,ku ma sakt sdi tet tregoj,vec e di se para se afrohesh tek liqeni kishte nje park...me pelqeu shume....
 

LoSsT

VIP
Pe: Komente mbi fotot e anetareve!

Kam qene ne pogradec, e duke mos njohur vendin (pjeset me te bukura) pyeta, dhe kete pjese si kur sma tha njeri, me pelqen ajo si piste perreth liqenit, gjithesesi, tani kur te behemi mbare prap tani.
 

Aver

VIP
Titulli: Fotot e anetarve!

Sunrise, ti qenke simbol i bukurise shqiptare!

Poeti, me ate uniforme po supozoj se je duke shku ne Afghanistan a Irak. Good Luck!

Edhe ju te tjeret, me aq sa pash, shume mire dukeni.
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Private conversations
Help Users
    Top