• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Komente mbi fotot e anetareve!

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Sunrise akullore pjeshkullore sipas mendimit tim kritiko- letrar me pak garnytyr gelaterie. lool

Nese divorcoheni me lovermanin te kam gjet "burr" te ri, sepse i permbush kriteret :p
 
Pe: Komente mbi fotot e anetareve!

Kam dy vjet pa i pare foto e antareve, kam mbetur akoma te tre faqet e para te temes :)
Kjo s`me pengon te them qe me duken te gjithe interesante.....ata qe kane postuar foto te tre faqet e para :D
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Re: Komente mbi fotot e anetareve!

Marla qafe gastare ;)
 

MasteR

I'm offline
Re: Komente mbi fotot e anetareve!

Me duket mua apo te fotoja e marles pervec nje kanatjerje burrash sdukej gje tjeter aty :p

p.s e lezecme
 

MasteR

I'm offline
Re: Komente mbi fotot e anetareve!

sunrise e di mendimin ti :D
 

Kila

VIP
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Marla thekthi dukesh nga qafa :p
DM syy bukuraa e forumittt ... dhe ato faqett sa te mira per ti puth..
 

Moonshine

🌑🌒🌓🌔🌕🌖🌗🌘🌑
Re: Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Marla thekthi dukesh nga qafa :p
DM syy bukuraa e forumittt ... dhe ato faqett sa te mira per ti puth..
ahhahaha tlutem vetem mos mi kafsho se dhembin lol
:luv:
 

Monique

Inhale the future, exhale the past!
Staf në FV.AL
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

DM...edhe pse ste shof...e di qe je goce kinge

:)
 

Moonshine

🌑🌒🌓🌔🌕🌖🌗🌘🌑
Re: Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

DM...edhe pse ste shof...e di qe je goce kinge

:)

Me imagjino me 2 sy, flok geshtenj, 2 vesh te vegjej, nje hund dhe 1 buz... nuk e di cfare po humb lol
 

Monique

Inhale the future, exhale the past!
Staf në FV.AL
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

e kam nje ide mi....se te kam pa portreti :)
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

DM ka dicka qe nuk shkon ketuuu

Me duket shume naive te ajo fotoja lol

Pertej shakave , je aq e embel :), plus po me ngjan si ndonje protagoniste nga perrallat si ne boten e cudirave :D
Tenera, tenera
 

Moonshine

🌑🌒🌓🌔🌕🌖🌗🌘🌑
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

DM ka dicka qe nuk shkon ketuuu

Me duket shume naive te ajo fotoja lol

Pertej shakave , je aq e embel :), plus po me ngjan si ndonje protagoniste nga perrallat si ne boten e cudirave :D
Tenera, tenera
Do skuqem un tani :kis
faktikisht kjo eshte vetem nje nga versionet e mia :p
 
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Dm antare e konfirmuar :) si shpirt eshte, lume tastiera qe shtypet prej saj lol


Nicktjeter ku surrati Arushes lol ?? Apo te var per veshi burri eee?
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Dm antare e konfirmuar :) si shpirt eshte, lume tastiera qe shtypet prej saj lol


Nicktjeter ku surrati Arushes lol ?? Apo te var per veshi burri eee?

Cdo dite e me shume po me ngjan me Endrren qe perndjek Lostin lol

Po sa here duhet te them qe fotot i kam vene, ti ske qene ne forum sdo riperseris veten 100 here tashi
 

Moonshine

🌑🌒🌓🌔🌕🌖🌗🌘🌑
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Dm antare e konfirmuar :) si shpirt eshte, lume tastiera qe shtypet prej saj lol

Nicktjeter ku surrati Arushes lol ?? Apo te var per veshi burri eee?

hhahahaahhaa tastiera e shkrete po vuan... aq dhune perdor kur shkruaj sa edhe I-ja eshte prish lol :hugfort:
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Ku mu kujtua Dm-i tani qe po ikja..

DM ishe sh e mire per te shkruar aq rebelshem ne forum, Lol... VErtet sh e bukur.... :)
 

Moonshine

🌑🌒🌓🌔🌕🌖🌗🌘🌑
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Ku mu kujtua Dm-i tani qe po ikja..

DM ishe sh e mire per te shkruar aq rebelshem ne forum, Lol... VErtet sh e bukur.... :)

Faleminderit shum :)
Ja qe paraqitja e jashtme ndonjeher edhe genjen
 
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Simbas fotos shume e bute DM , keshtu ne forum shume e eger je :haaa: Spo ma merr mendja qe je ti !
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Simbas fotos shume e bute DM , keshtu ne forum shume e eger je :haaa: Spo ma merr mendja qe je ti !

Cjane keto aludime keshtu
Spo rri nje here rehat, jo zina jo arfe
Cf besimi mund te krijoje dikush tek ty eee, eee?
 

Moonshine

🌑🌒🌓🌔🌕🌖🌗🌘🌑
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Simbas fotos shume e bute DM , keshtu ne forum shume e eger je :haaa: Spo ma merr mendja qe je ti !

Ke te drejte C3nI... si me zbulove?
Ne te vertet jam mashkull, monovetull dhe gjith pucra :makina:
 
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Cjane keto aludime keshtu
Spo rri nje here rehat, jo zina jo arfe
Cf besimi mund te krijoje dikush tek ty eee, eee?

Je jashte teme e nderuar !
Tema eshte per te bere komenete rreth fotos ...! E jo per xheziden e ate tjetren !!!
 
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Ceno ta siguroj une qe, Dm aty ka dal rastesisht
bej nje search ne googel dhe shkruj: Gothick lol
do trembesh lol
 
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Ke te drejte C3nI... si me zbulove?
Ne te vertet jam mashkull, monovetull dhe gjith pucra :makina:

Vec edhe kjo ne foto qe je s'kisha besu vallahin ! Se po me bertet Nicktjeter , edhe me e bukure do te ishe kur edhe veprat (karakteri) do te reflektonte butesin/bukurine tende te jashtme .

Lover , ka mundesi te ndodhe edhe ajo hahahah !
 

Moonshine

🌑🌒🌓🌔🌕🌖🌗🌘🌑
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Je jashte teme e nderuar !
Tema eshte per te bere komenete rreth fotos ...! E jo per xheziden e ate tjetren !!!

Te kundeshtoj nje te pavertet nuk e ben te jet jasht teme, perkundrrazi.
Un kuptoj qe ti dhe nje pjese e anetarve qe te perkrahin do te kishit preferuar te isha 200kilshe, qerose, me sy te nxire dhe me pamje 'burgaxhie' por kjo ste justifikon ;)
 

Moonshine

🌑🌒🌓🌔🌕🌖🌗🌘🌑
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Ceno ta siguroj une qe, Dm aty ka dal rastesisht
bej nje search ne googel dhe shkruj: Gothic lol
do trembesh lol

Rri se sdo e zej gjumi naten pastaj lol
e kam pas kariku nje foto goth vitet e kaluara kur u shpall miss fv por c3ni spaska qen i vemendshem
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Private conversations
Help Users
    Top