• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Komente mbi fotot e anetareve!

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Kila

VIP
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

te postimi im me siper me erdhen dy reputacione ne te ishte shkruar e njejta gje ... Hahahaha...
 

Moonshine

🌑🌒🌓🌔🌕🌖🌗🌘🌑
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Legally shum e mir ke dal :) ide e lezetshme
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Të gjithë foto shumë të bukura.. Që nga quku me kallëmat e tij të peshkimit, apo loverboy në momente të ndryshme të ditës, lovermani me fytyrën e ëmbël, rendexi që herë shëndoshet herë dobësohet :p por që prapë ngelet labu i këndshëm.. vajzat si sensuu, kila, legally tepër origjinale dhe të thjeshta nëpër fotot e tyre.. etj etj ..

Shumë bukur të gjithë.. Komplimente!!
 

AjSi

...
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Legally si zemer :D...

sensuu i ka tiparet shume te mira dhe mesa kam vu re sju ben touch fotove ,me nje ndricim t vogel do dilte yll dhe kjo fotoja fundit mendoj..po gjithsesi shum e mire je :)

Sunrise jam xheloze. pik
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

O Marla ca e kishe ate Vorpsin ti lool ? dukesh qe je rrit me kajmak
 
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

O Marla ca e kishe ate Vorpsin ti lool ? dukesh qe je rrit me kajmak
shoqe klase ke Samiu e kam pas ;)

ne ate kohe nuk shifej me sy, ju desh te bente disa operacione plastike me djersen e "ballit" qe te kete kete pamjen e sotme.
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

shoqe klase ke Samiu e kam pas ;)

ne ate kohe nuk shifej me sy, ju desh te bente disa operacione plastike me djersen e "ballit" qe te kete kete pamjen e sotme.

dhe ti e samiut? mos mthuj qe ke shpine ke pazari?


Sensu, po ti dje bere kerkes me te heq fotot, sot shton prap, haha... sa e pakuptueshme qe je ndonjeher :p
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

dhe ti e samiut? mos mthuj qe ke shpine ke pazari?

Kjo eshte e babit t'vet Lol , goc pazari apo goc laprakse ska rendesi :p , rendesi ka qe di me gatu mengjesin

U pergjigja sepse e kam konstatuar personalisht :p
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Kjo eshte e babit t'vet Lol , goc pazari apo goc laprakse ska rendesi :p , rendesi ka qe di me gatu mengjesin

U pergjigja sepse e kam konstatuar personalisht :p

haha,,, konstatim sh i detajuar,se di sa falenderuese do jet eMarla qe u pergjigje ne vend te saj, madje madje duke na treguar dhe koordinatat :p
 

sensuu

sweet
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

dhe ti e samiut? mos mthuj qe ke shpine ke pazari?


Sensu, po ti dje bere kerkes me te heq fotot, sot shton prap, haha... sa e pakuptueshme qe je ndonjeher :p
se moren qe se moren parasysh :p
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

o Losst do te bien sysh ty me ato foto, qe sjell duke fsheh fytyren....

:) je interesant si ben
 

AjSi

...
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

o lover ftoht boll u duka atje te ti...perher e ma i mir bahesh :p (un sbaj sh komplimenta nder cuna kshuqe merre parasysh) :D
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Komplimenta Lauri shume simpatik :)
 
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Sunrise kinge, por me kaçarrela ngjan me thekthi
loverboi ku floket? Lol
 

Moonshine

🌑🌒🌓🌔🌕🌖🌗🌘🌑
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Sa e embel Sunrise
ama ka te drejt ky gentlemani siper :p
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Sunrise

Thojshin plakat ktuihere: ma paska lekuren e fytyres si lekur qepe

Eh rini o rini :pasqyr::pasqyr:
 
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Sunrise kshu sic je bo tashi nuk te dua me
do kerkoj divorcin lol
 

AjSi

...
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Sunrise ato syckat si mi ke o zot sa te bukura :(

marshallah je shum e mire :))
 

Kila

VIP
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Sunrise je shum e bukur ...
ne kto foto qe kam pa me pelqen shume makeup e ben shum bukur..
 

cent

...Lontano
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Mos vidhni shume foto neper shoqe o goca se lat nam :p
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Private conversations
Help Users
    Top