• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Komente mbi fotot e anetareve!

Status
E mbyllur për postime të tjera.
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Marla& Klila tatu e forumit lol
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Lovermani, qenke mbush nga faqet ee :p kot nuk thone kur afrojn festat rriten dhe kilet lol
Shume e varfer ajo pema vallahi s'kishe ndonje zbukurim tjeter ee? lol
 
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Avash avash do e mbush :p
 

Endrra

VIP
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Lovermani, qenke mbush nga faqet ee :p kot nuk thone kur afrojn festat rriten dhe kilet lol
Shume e varfer ajo pema vallahi s'kishe ndonje zbukurim tjeter ee? lol

edhe ato embelsirat qe i kish vene per zbukurim i ka ngrene vete se shikon sa jane fryre faqet mi lol
 
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

edhe ato embelsirat qe i kish vene per zbukurim i ka ngrene vete se shikon sa jane fryre faqet mi lol

Jam duke vene massa pra mo:p:kaprico:
pesha aktuale 75 kg...jo tule...por muskuj:shokim:
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

L0v3rM4n: Tamam, kuzhinier VIP-s je. Ishe vetem kuzhinier e tani dhe VIP, ca na ngeli neve ketej o qyqe, qa na ngeli mua e Yllit. S'ka mbet tjeter vetem me shpall falimentimin apo likuidimin :lol:
 
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

O kitrra ku ka me mire se vetem:p
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Mua me pelqeka pema Lovermano, vet e ke zbukuruar?
Ta kishe be foton ne darke do ishte me mire se do dukeshin dhe dritat e pemes.
 
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Vet moj vete:) do i bej dhe nje foto naten
Po se kam mbaru akoma se skam pas kohe:)
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Loverman bukur , bukur

Une kam nje pytje keshtu ne pergjithesi, pse dilni me aq kembe hapur ne foto ju cunat aman :p
 
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Po ty syte tek shalet te vene
Moj do behesh ndonjehere serjoze ti?
Ty ska per te marr njeri serjozisht ndonjehete lol
 

Hartini

Antarë i Respektuar
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

iiiiiii Lovermani ne dimer qenka me katnar se une !!! Ne vere ja kaloja .
 

Kila

VIP
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

LoverM ..U are sexy and u know it ..
Mashalla
 

KENT

Anëtar i ri
Pe: Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Sa romantik jeni ju Shkodranet e tregon dhe ne foto Call
 

BeniT

Donatorë
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Mua ai antari Ado qe eshte si vic kooperative me beri pershtypje , kishte dalur bukur ne kishe :p
 

Moonshine

🌑🌒🌓🌔🌕🌖🌗🌘🌑
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Ca keni ju me faqet e LoverM :D
me ja shkul fare eshte bo
:puff:
1 kile me shum a nje me pak po super yll mbetet.. plasni nga inati ju te tjeret :p
 

Ado

FISEBILIL-LAH
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Mua ai antari Ado qe eshte si vic kooperative me beri pershtypje , kishte dalur bukur ne kishe :p

hahahah fole edhe ti o gic i vogel a ! :D hahah
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Fotot e anetarve!

E bukur si gjithmone...bella
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Oj Bellooooo, jo rastesisht je VIP - forumi :mace:

Nama faqen pak ta kisi, nama :puth:
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Oj Bellooooo, jo rastesisht je VIP - forumi :mace:

Nama faqen pak ta kisi, nama :puth:

:D Faleminderit plakush...te dyja faqet ti jap se me nis edhe viti i ri mbare :puth::puth:
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Sunrise, foton qe e ke sjellur, ka kohe qe syte e mi s'kane pare te tille, aq te bukur :D Kam vetem nje verejtje, nuk me pelqejne fotot qe behen Edit me opcionet qe kane. Besoj se edhe pa e edituar fare, do t'kishte dalur e bukur, mos me mire :)
 

Kila

VIP
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Sensuu shum e bukur dhe natyrale ...
Sunrise si kukull dhe tualetin e paske bere yll ...
 

Kila

VIP
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

loverM king sexy si gjithmon po te isha nja 20 cm me e gjat do te te kisha ngacmu :p
 
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

loverM king sexy si gjithmon po te isha nja 20 cm me e gjat do te te kisha ngacmu :p

Jam i zene o Kila... :p :puth::thank:
 

Moonshine

🌑🌒🌓🌔🌕🌖🌗🌘🌑
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Sa e mir sunrise!!!!
:) shyqyr te pash dhe un njeher, komplimente :)

LoverM sa elegant qe ke dal o dreq
 

Kila

VIP
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Jam i zene o Kila... :p :puth::thank:
nuk thash po ngacmoj por qe po te isha me e gjat do te te gacmoja kshu qe ska nevoj se un te kam len vet se po te doja ... hehehehe :p:p:p (bej shaka)
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Private conversations
Help Users
    Top