• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Komente mbi fotot e anetareve!

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Moonshine

🌑🌒🌓🌔🌕🌖🌗🌘🌑

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Ore ti ,te ka hyp nje nur
Kur do plakesh o Loverooo ❤️

Ishte nje taksist, mbrapa nje cun pinte duhan. I tha taksisti, mos pi duhan se nuk eshte mire. Cuni i tha: Gjyshi im ka jetu 100 vjet. Taksisi e pyeti: Si ashtu, duke pire duhan?
Jo, ia ktheu djaloshi, tu i kqyr (shiqu) punt e veta :p

Besoj qe qelesi i lumturise apo rinise apo jetegjatesise nganjehere eshte ta shiqosh punen tende shumicen e rasteve, keshtu splakesh.

Ty tfalenderoj per kompliment, respekt <3
 

PaTo_MiLaN

Antarë i Respektuar
T
Po e lë ne gjysëm punën ti more shokë 😂😂, tek ajo foto me permasa te vogla qe te del me posht lexon insert shtipe te uruaren mos ja ler aahtu that 😂😂😂
A mbeshtes mendinin :p sdo e harroj me len thot do mundohem me ja njom :p por kur poston 1 her ne vit harron kshu esht
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Private conversations
Help Users
    Top