• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Komente mbi fotot e anetareve!

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Komente mbi fotot e anetareve!

Shume i bukur albumi ahahahahahaha

Albumin me fotot e antarëve të forumit virtual, e gjeni në linkun më poshtë:

Fotot e anetarve! - Page 7
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Fotot e ANTAREVE..................

tAKU MEQE SKA ASNJE FOTO E PASH THASH PO E HAP UN TEMEN ME ANTARET :):))e vura 1 foto haha top list ska e ija e kujt tjeter :p:p:p
 

Yellow Redhead

angels walk among us
Titulli: Fotot e anetarve!

toke e xanme hahahaha,e papare
po fotot e tjera qe kan qen ktu ku jane? apo do postojme ktu qe sot e tutje?
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Fotot e anetarve!

toke e xanme hahahaha,e papare
po fotot e tjera qe kan qen ktu ku jane? apo do postojme ktu qe sot e tutje?

haha i ka dal pronari tokes :p:p:p po dhe ket foto do e fshime sa te hapet sic ishte nenforumi i fotove :):):) fotot e tjera kan ik per shele :(:(:( ncncgjith komentet qe mkan bo femrat kto vite humben :(:(:(:(
 

AjSi

...
Titulli: Fotot e anetarve!

Mos duhet te hapet edhe nje teme per komentet e fotove sps ktu po behet lemsh :mad:

Nice fare Eri ;D
 

Gazolina

Moskokecarese
Titulli: Fotot e anetarve!

Nice fotoja... po ju tjeret pse beni veç komente... :p :p ec e veni fotot tuaja... :D
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Fotot e anetarve!

Po presim gocat ti postojne njehere, ka shume qe si kemi pare :D
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Fotot e anetarve!

haha po mi lal se sbrn kjo ca albumi eshte ky e pash te hapem dhe postova kot po do i them wxp qe te beje neneforumet e fotove sic ishin
 

Elushe

Vogëlushe
Titulli: Fotot e anetarve!

Tek kjo teme per mendimin tim nuk duhet te kete komente, te jene vetem fotot dhe tema te behet ngjitese qe te shihet ne krye te nen-forumit. Me pas mund te hapet nje teme e re ku lejohen komentet, komplimentet, propozimet dhe gjithcka tjeter ne lidhje me fotot e njeri tjetrit.

:ciaoo:
 

borziloku

Antar Aktiv
Titulli: Fotot e anetarve!

ore hapni 2 tema ne njeren vini fotot tek tjetra bejme komentetet .......angeli i di mire keto gjera .................
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Fotot e anetarve!

ore hapni 2 tema ne njeren vini fotot tek tjetra bejme komentetet .......angeli i di mire keto gjera .................
hahah jo jo do behet po tek foto te vesh koment e kam thene en dstaf po spo e sistemon njeri ncncncn po foton time kush e fshiu qe i fshifsha trunin me fshes korenti!!!!
 

AjSi

...
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Shume simpatike Adela & Hostel vertete..adelen e kisha pare po hostel jo..very very nice ;D
 

3R1

rremujaxhije:P
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

ore,me duket se duhet te ve syze,se une nuk po shoh gje:(:(:(:(:(
 

3R1

rremujaxhije:P
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

ups:D:D:D tani sa pashe temen tj me fotot:D:D:D
lelushja si gjithmone si shpirt:kiss
e hostel alamet djali na qenka:p:p:p
 

Ivani

Anëtar i ri
Titulli: Fotot e anetarve!

syckat, dockat,buskat,faqkat,lermi te ti puth,,, dhe nishanken qe ma ke ne gush,,kenge korcare qe ju pershtatet shume(SERENATE)
 

Altuna

!!!<<<Amaz!nG GirL>>>!!!
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

hehehehehhe Angel-DeviL Si palaqo ke dal ne foto hehehheh
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

uaaaaaaaaaaaaaaa :eek:hh::eek:hh:une keto fotot si paskam pare akoma:gjujpeshk:ama qe paskeni dal paskeni dale, pike i paskeni vu :top:sa fotogjenik qe jeni krejt missica :lol::lol:
 

El'Mejor

Daja
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Te gjithe te bukur jeni , jo si une po te bukur :p respekte all :)
 

Altuna

!!!<<<Amaz!nG GirL>>>!!!
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

uaaaaaaaaaaaaaaa :eek:hh::eek:hh:une keto fotot si paskam pare akoma:gjujpeshk:ama qe paskeni dal paskeni dale, pike i paskeni vu :top:sa fotogjenik qe jeni krejt missica :lol::lol:

Ncncncnncncncncncncncnnc Kqyre mor Kitrren Qysh Kacavjerret gjithkun ruju se po thehesh kaaaaa
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Private conversations
Help Users
    Top