• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Koleksione veshjesh te ndryshme!!

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Koleksione Veshiesh te ndryshme,.!!

Keta me lart veshje adoleshentesh...Ata tjerat te parat ishin me klas...
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Koleksione veshjesh te ndryshme!!Vajza keto mos guxoj njeri te shtri puterat,,te marre rroba shume,,se gjysmet i dua veteee.....ahhahahaha
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Koleksione veshjesh te ndryshme!!

keto modele fundesh,jane vertet te perkryera,,fines,shik dhe feminilitet,,.:) 
Last edited:

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Koleksione veshjesh te ndryshme!!Gezofin dhe qizmet keshtu i kam marr qanta nuk me duket aqe bluza po
 
Top