• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Koleksion çantash

krutonja

Anëtar Aktiv
NDAL dhunes ndaj kafsheve per tu bere qejfin femrave :gjujpeshk::gjujpeshk:
NDAL dhunes se njerezve per tu bere qejfin barkut e krokodilave! :D
______________________________________________________

Ok, une jam kundra cantave me shume cingla-mingla, xixa, temina e me the e te thashe. Pse? Sepse besoj qe njeriu duhet te bleje shtrenjte qe t'i dali lire. Blen nje cante klasike shtrenjte, dhe nuk te del jashte mode per shume kohe...ndersa shumica e cantave qe pashe ketu do te dalin mode e shumta brenda dy sezoneve. Kam pese canta, po vetem dy kam blere vete, se te tjerat i kam patur dhurate. Nga keto te dyja, njeren e kam Christian Dior origjinale, qe duket e vogel po ka bere sa dy muaj qera...e megjithate ka vite qe e kam dhe do ta kem dhe nuk po i iken vlera. Nuk jam penduar qe e kam blere sepse ajo eshte shume e veshtire te dale jashte mode. Edhe praktike edhe per mbremje edhe per intervista pune, por edhe per te dale.

Per canta, kepuce, dhe pallto besoj se duhet te investohet mire qe te blihen rralle.
 
Last edited:

eldi

trafikante
dhe une spara i kam qejf cantat e ngarkuara, me zinxhire , me shkelqim, me pelqejn te thjeshta dhe praktikr me madhesi mesatare.
 

Legally_Sweet

Whiskey in a teacup
Staff member
Pe: Koleksion çantash

Edhe une e kam nje koleksion me canta....me sakte, plot 3 kuti kartoni i kam te mbushura. Nja 2-3 canta kam nxjerr jashte, qe i perdor perhere kurse te tjerat me rrofshin qe i kam.
PS> S'jan canta firmato eee.
 
Top