• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Koleksion çantash

braziljania

Anëtar i Nderuar
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Stili im e ka emrin Coccinelle

KEto poshte jane te vetmet canta qe kam:)
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
Kam dhe une nje koleksion çantash.Mundesisht taman koleksion pasi nga te gjitha çantat qe kam vetem dy perdor..:D
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Kam dhe une nje koleksion çantash.Mundesisht taman koleksion pasi nga te gjitha çantat qe kam vetem dy perdor..:D

Ehhh...Une nuk kam vend ne dollap te them te drejten..Vjet bleva gjithato, se me pelqejne shummmee, po ja dhashe mamit se nuk kam ku ti ve...
Ndersa keto te dyja i kombinoj pak a shume me gjithcka dhe kam rene rehat:)
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
Ti ja jep mamit...Une kam filluar ti hedh tek koshi i caritasit.Se e kuptoj qe kam blere çanta qe s'me hyne ne pune,ose me sakte me kane pelqyer dhe i kam blere pa menduar perdorimin qe do i beja.Keshtuqe fillova ta boshatis çik dollapin.Dua te blej nje te madhe dimerore per tani dhe mjaft.
 

baby doll

Sw33t d0LL
Mua me pelqejne shume cantat,dhe kto qe ishin ktu ishin shume te bukura.
 

Jeta

Anëtar i Respektuar
Aman, brazilu mos me semure me shume se jam e semure pas cantave.
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Une vdes per cantat me lekure kokodrili...Jane te mrekullueshme:)

Ato te parat me pelqeyen mua:)
 

ana88

vlonjate tipike
kam koleksion cantash,dhe me pelqejne shume,por vetem dy prej tyre perdore
 

Lolita25

So EmoTionaL
Disa nga cantat ishin shum te bukura.Brazili do jesh fajtore po bleva edhe nje cant kte muaj une :p
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Une vdes per cantat me lekure kokodrili...Jane te mrekullueshme:)

NDAL dhunes ndaj kafsheve per tu bere qejfin femrave :gjujpeshk::gjujpeshk:
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
NDAL dhunes ndaj kafsheve per tu bere qejfin femrave :gjujpeshk::gjujpeshk:

Ore, me mire ti rrjepim lekuren kokodrilit se sa meshkujve:D

:kercim:
 

krutonja

Anëtar Aktiv
NDAL dhunes ndaj kafsheve per tu bere qejfin femrave :gjujpeshk::gjujpeshk:

NDAL dhunes se njerezve per tu bere qejfin barkut e krokodilave! :D
______________________________________________________

Ok, une jam kundra cantave me shume cingla-mingla, xixa, temina e me the e te thashe. Pse? Sepse besoj qe njeriu duhet te bleje shtrenjte qe t'i dali lire. Blen nje cante klasike shtrenjte, dhe nuk te del jashte mode per shume kohe...ndersa shumica e cantave qe pashe ketu do te dalin mode e shumta brenda dy sezoneve. Kam pese canta, po vetem dy kam blere vete, se te tjerat i kam patur dhurate. Nga keto te dyja, njeren e kam Christian Dior origjinale, qe duket e vogel po ka bere sa dy muaj qera...e megjithate ka vite qe e kam dhe do ta kem dhe nuk po i iken vlera. Nuk jam penduar qe e kam blere sepse ajo eshte shume e veshtire te dale jashte mode. Edhe praktike edhe per mbremje edhe per intervista pune, por edhe per te dale.

Per canta, kepuce, dhe pallto besoj se duhet te investohet mire qe te blihen rralle.
 
Redaktimi i fundit:

capkenja

Anëtar i ri
Keto cantat me temina me pelqyen shum per mbremje.
 

eldi

trafikante
dhe une spara i kam qejf cantat e ngarkuara, me zinxhire , me shkelqim, me pelqejn te thjeshta dhe praktikr me madhesi mesatare.
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Koleksion çantash

Edhe une e kam nje koleksion me canta....me sakte, plot 3 kuti kartoni i kam te mbushura. Nja 2-3 canta kam nxjerr jashte, qe i perdor perhere kurse te tjerat me rrofshin qe i kam.
PS> S'jan canta firmato eee.
 
Top