• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Koha

blackhouse

Antarë
nje luan e ngren nje dele per 1 ore
nje ujk e ngren nje dele per 2 ore
nje qen e ngren nje dele per 4 ore

por sikur te merrnin pjes ne ngrenjen e deles te tret njkohsisht atehere per sa kohe do ta kishin ngren delenrespekt per te gjithe
 

metiboy

G-lan-G
28 min duhen edhe nja 32 sec qaty pari mue pom doket trego a e qellova a e kom bile afer????
 

korado

President
Titulli: Koha

As per nje minut jo,hem.............................
 
Private conversations
Help Users
    Top