• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kjo modele shqiptare po synon ti bashkohet botes se kinematografise

tetovari85

Antarë
Pas një periudhe të gjatë mungese, modelja e njohur Adrola Dushi është kthyer në Tiranë.
Në një intervistë së fundi, Adrola është shprehur se përveç modelingut, po tenton të bëhet pjesë ekinematografisë, një pasion i shprehur edhe herë të tjera.
Ajo ka treguar gjithashtu se në gusht do të bëjë një pjesë të shkurtër për një film në New York dhe po e pret me padurim, transmeton TCH.

Në këtë film, modelja nuk do të ketë pjesë ku do të flasë, por imazhi i saj do të shfaqet në një pjesë të mirë të filmit.
http://gazetainfopress.com
 
Top