• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kjo është fanella e Kosovës për ndeshjen e parë pas pranimit me të drejta të plota në

MasteR

I'm offline


Më 3 qershor, përfaqësuesja e Kosovës në futboll luan ndeshjen e parë miqësore pas pranimit me të drejta të plota në UEFA dhe FIFA.

Kosova në Frankfurt do të luajë ndaj Ishujve Faroe në Volksbank Stadion.

Teksa shitja e biletave është duke vazhduar, koha.net ka siguruar një fotografi të modelit të fanellave që potencialisht do të veshin kosovarët për herë të parë pa fusnotë.

 
Top