• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kjo eshte e majta e bashkuar ?!

MasteR

I'm offline
Ja politika shqiptare ja e majta dhe rilindja e bashkuar...Allahu na ruajt nga keta...Cmendim keni ???
 

xhebrail1

INTERIST
Titulli: Kjo eshte e majta e bashkuar ?!

hhahahhhahha kan bo barcoleta keta ky ju tha shqiptareve qafepalare edhe mur 20 mandate po ti shante edhe me shume do te merrte 40 mandate se keshtu jemi ne te gatuar sa me keq te flasesh per ne aq me mire sjellem me tjetrin
 
Top