• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Kiss....

Status
E mbyllur për postime të tjera.

vAmPiRe

Aop aLiSa^sHkOdRaNe
Titulli: KiSs..

Kisssssssssssssssssssssssssssssssssssss SELSAJ :love::puc:puc:zemer::puthje::puthje:

Kisssssssssssssssssss Shkodranen (Ke humb fare :( :( )
Kisssssssssssssssssss Soulmind
Kisssssssssssssssssss Bella
Kisssssssssssssssssss Kitty
Kissssssssssssssssss Love
Kissssssssssssssssss Endrra
Kisssssssssssssssssss Kreta Flakita
Kisssssssssssssssssss Zinen
Kisssssssssssssssssss Ida Angel
Kisssssssssssssssssss Morena
Kisssssssssssssssssss Levina
Kisssssssssssssssssss Vampire

Kaq per kte her se asnje sma paska kis :p
Kisss labush rrapatush ... e mos akuzo kot po hap syckat apo je bere per syze :p :)
 

AjSi

...
Titulli: KiSs..

Akull , Soulin ,eridonen ,bellen ,Love ,zinnen edhe Endrren mwahhh gocacunat naj rradh tjeter... ;p
 

diku diku

Anëtar i Respektuar
Pe: KiSs..

une nje kis kesaj siper se u ba kohe qe ka humb gjurmet por tani qe vjen dimri do i lej ne bore dhe do ta kap ...:lol:
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: KiSs..

Ka kohe qe s'kam kise ndonje shefe :konfuz: Jo qe skam qejf ama edhe si arrin kto se jan lart :-":-"por kesaj radhe do kiss Iden :kapelekizzkizzu be qa u be qameti u befte se pa e kiss se le :puc:puc
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: KiSs..

Si fillim dua te :kiss Katushken... me mungon teper e bukur
:kiss Arfe se nuk ua kam var shume kohet e fundit
:kiss Never qe eshte gjithmone e mire
Dhe :kiss Zizin <3
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: KiSs..

U pa puna do e mbush une kete teme lol

Kizz per Lover you are the best honey :* (lol)
Edhe nje per Renin e meriton gjithmone i qeshur.
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: KiSs..

U pa puna do e mbush une kete teme lol
hajd se po te bej shoqeri, ste le vetem une:p, kshuqe po e nis dhe une listen si Ren-i

:kiss LOVE(qe e kam ne linje)
:kiss Endrren qe smbahet mend qe kur kam fol me te...
:kiss shkodranen qe mka mare malli
:kiss karamelen qe eshte humbur fare ama une se harroj
:kiss Tuanen & Arfen,
:kiss Kreten& Jetesen
:kiss Nicktjeter patjeter, madje perdite e :kiss... :D

dhe te gjithe te tjeret...:)
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: KiSs..

Te kis nje her kto patrjotet e mija labe te parat :) :)
Kisssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss Teta Zina :)
Kisssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss Ida Angel :)
Kisssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss Ana :)
Veeeeeeeeeeeee per pak harrova Laben e poshter eridiona :D KISSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS Eridiona :D

Kisssssssssssssssssssssssss Kitty
Kisssssssssssssssssssssssss Shkodrane
Kisssssssssssssssssssssssss Love
Kisssssssssssssssssssssssss Nicktjeter
Kisssssssssssssssssssssssss Nevertiti
Kisssssssssssssssssssssssss Tuana
Kisssssssssssssssssssssssss Sensu
Kisssssssssssssssssssssssss Soulmind
Kisssssssssssssssssssssssss Bella
Kisssssssssssssssssssssssss Enderra
Kisssssssssssssssssssssssss Legally_Sweet
Kisssssssssssssssssssssssss Kreta Flakita
KisssssssssssssssssssssssssVampiren
Kisssssssssssssssssssssssss My Self
Kisssssssssssssssssssssssss Afrenilla
Kisssssssssssssssssssssssss Deliza (Qe ka ber mungesa)
Kisssssssssssssssssssssssss DM
Kisssssssssssssssssssssssss Yelow Redhead
Kisssssssssssssssssssssssss Elushe
Kisssssssssssssssssssssssss Chika
Kisssssssssssssssssssssssss Levina
Kisssssssssssssssssssssssss Bellatrix
Kisssssssssssssssssssssssss Jetesa
Kisssssssssssssssssssssssss *Ginna*
Kisssssssssssssssssssssssss Vjeshta
Kisssssssssssssssssssssssss Kamia
Kisssssssssssssssssssssssss Snow Hrisitna
Kisssssssssssssssssssssssss Xixa
Kisssssssssssssssssssssssss Abba (Ka humb ne drejtim te paditur kjo :p :)
Kisssssssssssssssssssssssss Aren

Ke kam harruar te ngrej doren :p :p Gloom ty te kam len menjan se dya te kis cift bashk me cyber hahhahaha :p
 
Last edited:

Rrapatushe

Anëtar i ri
Titulli: KiSs..

Nje KISS miqesore per te gjithe ju miqte e forumit edhe pse kam pak kohe ne mesin tuaj me beni te ndihem vertet ngrohte dhe e mirepritur!..Flm qe ekzistoni..KISS...KISS...KISS per te gjithe
 
Titulli: KiSs..

Nje kiss per Rendex e qe slodhet te me kiss sa here ...e asnjehere sja ktheva :p


Kiss ty Akull, Katia, Soul me mungoni tej mase :kiss:
 

Sky

Gємiйi Cойsтєllaтiой
Titulli: KiSs..

Sot do puth mikun tim LOoL muahhhhh muahhhhh :kiss: muahhhh muahhhhh. :kiss: Dy ne nje faqe, dy ne tjetren :p
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: KiSs..

Nje KISS miqesore per te gjithe ju miqte e forumit edhe pse kam pak kohe ne mesin tuaj me beni te ndihem vertet ngrohte dhe e mirepritur!..Flm qe ekzistoni..KISS...KISS...KISS per te gjithe
Flm qe ekzistoni?
Po tallesh me ne apo e ke serjozisht
Ndihesh ngrohte mes nesh??
Akoma ske hyre ne Fv mi se do te djege miza pas veshit kudo qe te shkosh L OL

Flm qe ekzistoni , te kemi rrit ne :p ahahahahah , hajt qe te jem ne teme te kthej Kis-in
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top