• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kiss....

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Hartini

Antarë i Respektuar
Titulli: KiSs..

Kiss Elushen , Endrren , Bellen , Senssu , kokekuqen , kilen , Neven , Orkin , Kejla etj , etj .
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: KiSs..

Kiss bellushen, Kaqanikasen dhe Dukatin
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: KiSs..

Meq e nisa me shefen s'po i shqitem fare ;)

shefe Nevin
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: KiSs..

Meq jemi me shi ama jo nen cati ;)

Spo ja ndaje shefes fare


shefe Nevin
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: KiSs..

centin....hartinin...sensuu...kilen... yllin kissssss shume


Enderren gjithashtu hugs and kisses.... where are you? :)
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: KiSs..

oj, endrra ku je moj...nje perqafim te ngroht per tyyyyy....
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: KiSs..

bella, Dukat, Kaqanikasja!
 
Titulli: KiSs..

Per te gjithe antaret e Fv, pa perjashtim :luv:
 

bella

Anëtar i Nderuar

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: KiSs..

Se mora vesh kete, me citon mua dhe puth yllin???
Bote mizore, e padrejte :(
Une kiss prape gjithe boten perfshi ty :p

hahahahaha nuk e sheh (se qe nuk e ndjen e kuptoj :p) qe te kam puthur faqen eee

thash nje rruge e dy pune ahahahhahahahahaha

kissssssssssssss endrren, neven, elushen
 

Elushe

Vogëlushe
Titulli: KiSs..

E dashur bella te puth edhe une. Me behet qejfi qe te lexoj perseri.
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: KiSs..

Nje kiss per Kilen, sensuu dhe princeshen :kiss:
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: KiSs..

Kiss Bellen,Elushen,Soulinen, Arfen, Kilen....Endrren, Love qe mungon shume...Neven,Nicktjeter...
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: KiSs..

Endrren:botadashuri:bellen

mes dy kiseve ;):vape: ua sa vape, :vape:sa vape :vape:
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: KiSs..

Endrren:botadashuri:bellen

mes dy kiseve ;):vape: ua sa vape, :vape:sa vape :vape:

plakush ca ben ne mes ti eee... cpaske qen :D :valle:
 

Ylli-1

Etnoshqiptar

bella

Anëtar i Nderuar

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: KiSs..

Nje kiss per levin....tek per tek :p
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top