• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kiss....

Status
E mbyllur për postime të tjera.

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: KiSs..

Kam ca dite skam puthur un ketej :D.......ooooo sa shume jam do e bej me seanza.

Ne fillim me te humburit :p

Flow te keqen teta nga je :kiss

Hardy qe po hyn njecik saper te na fut xixat :p

Burrelsin kemi ca kohe se kemi pare :kiss

Rendexin , labi spo duket ketej :kiss

cyberin :kiss
egosyle :kiss

Zhigolo o tiron edhe ti je bere i padukshem fare :kiss

IronTani nje puthje per ata qe flasin pak :)

Hartini :kiss

cent :kiss

Hosteli :kiss

Poeti :kiss

diku diku :kiss
Nje puthje per:

Kitrren :puc
Yllin :kiss

E ne fund embelsirat......te gjitha gocattt pa perjashtim ...po permend vetem disa ....:puthje:

Akull, Endrra, Nevertit, Gloom, didi, sensuu, ida angel, soul, ajsi, legaty, delirium....etj :D
 
Last edited:

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: KiSs..

Sme falet.......kam len pa puthur :qershi::shoke: Losstin me pasionet e tij :D...kiss djal sa i heshtu aq edhe interesant:puthjee:
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: KiSs..

Kiss te gjitha gocat poshte :qershi:kizzpo mendoje jo poshte aty :syze: ama desha me thane k'to qe kan kiss poshte dmth. ne renditje :hello:kizz
 

vAmPiRe

Aop aLiSa^sHkOdRaNe
Titulli: KiSs..

Kisss Master, Endrra, Cun_shijaku, Mbreti, Wishmaster, Rendez :):)

Qup Folt Cent
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: KiSs..

hmmmmm kater dite puthje i jap njerit ;)
 

diku diku

Anëtar i Respektuar
Pe: KiSs..

o bella te puth une ty vetem kam frike se te kafshoj shume .... gjithsesi pak gjak e shijon me shume :puthje:
 
Last edited:

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pe: KiSs..

o bella te puth une ty vetem kam frike se te kafshoj shume .... gjithsesi pak gjak e shijon me shume
hahaha...pa problem se i ve pak fontantit ( si shkruhet kjo ahahha) :p
hahaahah hej vetem mos na bej te kemi nevoje per trasfuzion te pakten :--P

te puthe edhe un ty....jo kaq te fuqishme po te puth aman :p :akullore::puthjee:
 
Last edited:

diku diku

Anëtar i Respektuar
Pe: KiSs..

wowowo mos se u nxene telat o bella dil ketej pas pallatit dhe ta tregoj se si puthet nje femer ......
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pe: KiSs..

wowowo mos se u nxene telat o bella dil ketej pas pallatit dhe ta tregoj se si puthet nje femer ......
hahahahah ik o dreq se eshte nate e na del ndonje gogol....skam frike ...po nga qent naten kam ca frike :--P

puc prap :kiss (e mos e bej chit-chat..boll i mbarum kisset per sot ) :D
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: KiSs..

Bella u plakem sna duan me hic :p kisss bella meqe qenka vetem ktu ;)
heheheh...pleqeria pjes e jetes...po ka edhe plaka per ate pune mund te te duan ato :p flm :D :kiss
 

diku diku

Anëtar i Respektuar
Pe: Titulli: Pe: KiSs..hahahahah ik o dreq se eshte nate e na del ndonje gogol....skam frike ...po nga qent naten kam ca frike :--P

puc prap :kiss (e mos e bej chit-chat..boll i mbarum kisset per sot ) :D
ik se per sonte mi konsumove krejt energji nuk le gje per cikat e tjera ....:lol:
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: KiSs..

:puc Hardy per ditelindje sot :D
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: KiSs..

Per inati Endrren :pucSi nuk kiss najher shtriga :p
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: KiSs..

:kiss Plakushin se jemi bere per mall...
 

Endrra

VIP
Titulli: KiSs..

Kiss per @Akullin

Ps: kur te me kerkosh te falur mjafton vetem nje fjale ske nevoj ta besh roman :) :puthjee: me mungon
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: KiSs..

Kiss shume, shume Stopisten :hello::luleperty::puc
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: KiSs..

Dua te kiss sot bella, LUSSIA, LONITA, Jetesa, diora, Enderra, sweetzzinna,
 

vAmPiRe

Aop aLiSa^sHkOdRaNe
Titulli: KiSs..

KiSs per te tere se jane falas sot :p :LOL
 

Ylli-1

Etnoshqiptar

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: KiSs..

Kisssssssssssssssssssssssssssssssssssss SELSAJ :love::puc:puc:zemer::puthje::puthje:

Kisssssssssssssssssss Shkodranen (Ke humb fare :( :( )
Kisssssssssssssssssss Soulmind
Kisssssssssssssssssss Bella
Kisssssssssssssssssss Kitty
Kissssssssssssssssss Love
Kissssssssssssssssss Endrra
Kisssssssssssssssssss Kreta Flakita
Kisssssssssssssssssss Zinen
Kisssssssssssssssssss Ida Angel
Kisssssssssssssssssss Morena
Kisssssssssssssssssss Levina
Kisssssssssssssssssss Vampire

Kaq per kte her se asnje sma paska kis :p
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: KiSs..

:kiss.........:puc.......:puthje:
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top