• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kiss....

Status
E mbyllur për postime të tjera.

ideja20

Antarë
Kiss

Po citoj tek ju pasi qe vetum ju qenkeni online. Per te shprehur kundershtimin tim ne citate fetare qe po i bejne disa anetar,propagaduesit fetar duhet ta gjejn veten tjeter kund.Sa i perket temes KISS pse jo, kiss per gjithe gjinin e bukur.Tung!
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Une dua ta kisssssssssss shume mikeshen time te vertete bella!
 

bella

Anëtar i Nderuar
uaaaaaaa flm ELB :D
 

fcbesia

Anëtar i Respektuar
...te gjithe miqte e profilit ime :kiss :kiss
 

*Linda*

Lost out in the desert
Nje kiss per patrioten time, dmth hapsen e temes!
muahhhhhh!
dhe per gjith te tjert!

:puc
 

braziljania

Anëtar i Nderuar
Kissss te gjith miqte e mi te profilit............

 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Du nji kiss nga zhgenjy se vetem un ngela tu e kiss dhe nji kiss tjeter per braziljonen qe kena ardhe ne dr po sna e var hic
 

Devil

Anëtar i Nderuar
Kisssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss Braziljanen
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top