Kiss....

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: KiSs..

Kiss gjitha fansat e mia :p LoL
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Titulli: KiSs..

kiss gocat meqe i kam kissur para nje jave LOL
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: KiSs..

:kiss Plakushin dhe Daculine qe ka humb fare...
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: KiSs..

Nje :kiss per kete kingen siper .....:kiss Hardyn...:kiss my self.... :kiss Yllin.

e nje :kizz per kitrren e per Benit
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: KiSs..


Kisssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss ssssss Bella kizz
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss Love
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss Shkodrane
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss Morena
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss RoXeTe :puthjee:
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss Senssu
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss Afrenilla
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss Snow Hiristina
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss DM
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss GLOOM
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss KarameleZana
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss SweetZzinna
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss Ida Angel
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss Levina
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss Eendrra
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss Soulmind
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss Didi
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss Levina
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss Chika
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss Katia
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss Kreta Flakita
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss Soulmind
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss Kamia
kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss May Slef
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss AbbA
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss Elushe
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss Vjeshta
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss Katia
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss Neveritit :D
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss Apsara
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss Afrenilla
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss *deliza* :)
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss Legally_Swet
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss Akull
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss Yellow Redhead
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss Kjara
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss Aren
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss Teta Milva se se kam par me ktej verdall
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss Shefen Lela_Dr se se kam kis asnje her
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss Bellatrix edhe kte se kam kis ansje her
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss Gazolina se tani mu kujta

Aka me se sa shum qenkan :pIshalla skam harruar ndo nje :paqe

Kto pra jan bukuroshet e forumit ton qe i kemi te gjitha si yje :D
Edhe pse shpesh debatojm e diskutojm por femra mbetet femer dhe kerkon respektin ne maksimum nga mashkulli ...
Pasi pa kto bukuroshet tona sdo kish lezet as forumi ndaj respekte per te gjith gocat e forumit edhe pse disa jan me aktive se te tjerat prap ite mira jan ::D :D :D :D

Edhe pse e mir esht ajo qe ta jep si i themi ne nje fjale te urt popullore (Per puthjen e kisha fjalen e ksaj te dhenes se te keqkuptojn gojet e liga ktej LOL LOL)

Uffa se desh harrova KISSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS Cyber per nje qime me ke shptuar pa te harruar LOL LOL LOL LOL LOL LOL
 
Redaktimi i fundit:

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: KiSs..

Kiss Bellen :puc:puc
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: KiSs..

Nje :kiss per kete kingen siper .....:kiss Hardyn...:kiss my self.... :kiss Yllin.

e nje :kizz per kitrren e per Benit


Edhepse buzet me jane thare,
Nje puthje nga ti gjithesesi se do ta marr
Dhe pastaj te te puth prap
Kete te bej e kam shume merak!
 
Redaktimi i fundit:

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Pe: Titulli: KiSs..

Kisssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss ssssss Bella kizz
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss Love
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss Shkodrane
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss Morena
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss RoXeTe :puthjee:
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss Senssu
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss Afrenilla

Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss Snow Hiristina
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss DM
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss GLOOM
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss KarameleZana
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss SweetZzinna
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss Ida Angel
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss Levina

Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss Eendrra
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss Soulmind
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss Didi
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss Levina

Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss Chika
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss Katia

Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss Kreta Flakita
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss Soulmind
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss Kamia
kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss May Slef
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss AbbA
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss Elushe
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss Vjeshta
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss Katia

Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss Neveritit :D
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss Apsara
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss Afrenilla

Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss *deliza* :)
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss Legally_Swet
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss Akull
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss Yellow Redhead
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss Kjara
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss Aren
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss Teta Milva se se kam par me ktej verdall
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss Shefen Lela_Dr se se kam kis asnje her
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss Bellatrix edhe kte se kam kis ansje her
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss Gazolina se tani mu kujta

O Reni ti mire qe i puth te gjitha por i puth dhe nga 2 here:LOL :LOL

qe tmos dal nga tema:

:kiss te gjitha vajzat (vencanti LOVE, karamele, Nevin dhe Endrren per sot)

Pershendes dhe Renin padiskutim:)
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Pe: KiSs..

1 back.. paskam harruar Sensun:(
:kiss
 

My Self

Born To Be Happy
Re: KiSs..

:kiss RendEx :kiss :kiss bella
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: KiSs..

Kiss sensuu shume e shume meq e zura poshte meje :puc
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: KiSs..

Kisss @Bella
@Love
@Shkodrane
@Senssu
@Afrenilla
@Snow Hiristina
@DM
@GLOOM
@KarameleZana
@Sweetzzinna
@Ida Angel
@Endrra
@Soulmind
@Kreta Flakita
@Soulmind
@arch_modern
@Elushe
@Vjeshta
@Afrenilla
@*deliza*
@Legally_Swet
@Akull
@Yellow Redhead
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pe: KiSs..

Meqe qenkam zgju keq sot do e kisha puth njeren ne :krevat:

:D diku diku se di kush eshte kjo njera po meqe u tregova me e shpejte...po te jap nje :kissy nga ketu :chat: heheh
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: KiSs..

Nje :puthje: speciale per Rendex
 

My Self

Born To Be Happy
Re: KiSs..

:kiss kitrra 123
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: KiSs..

Nje super:zemer: kiss per Yllin:shi:
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: KiSs..

:kiss My Self,meqe flet troc...
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: KiSs..

Kisssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss ssssss Bella
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss Love
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss Shkodrane
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss Morena
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss RoXeTe
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss Senssu
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss Afrenilla
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss Snow Hiristina
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss DM
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss GLOOM
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss KarameleZana
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss SweetZzinna
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss Ida Angel
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss Levina
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss Endrra :kercejme::kercejme:
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss Soulmind
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss Didi
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss Levina
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss Chika
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss Katia
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss Kreta Flakita
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss Kamia
kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss May Slef
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss AbbA
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss Elushe
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss Vjeshta
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss Katia
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss Neveritit
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss Apsara
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss *deliza*
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss Legally_Swet
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss Akull
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss Yellow Redhead
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss Kjara
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss Aren
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss Teta Milva se se kam par me ktej verdall
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss Shefen Lela_Dr se se kam kis asnje her
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss Bellatrix edhe kte se kam kis ansje her
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss Gazolina se tani mu kujtaKISSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS ENDRRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :puthdore::puthdore:
 

My Self

Born To Be Happy
Re: KiSs..

:kiss Bombastick
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: KiSs..

Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssss DidiLOL LOL o i poshter po ti cke bere copy dhe past ore ahahhaha qe mos te lodhesh èèèèè...te kiss e une :kiss se u konsumove LOL LOL LOL*
Per te ndegjur ne teme une po :puthjee:: Sensuuuu, Akullin, Zikun, Delin, Arfen, Iden, Shkodrannen, Morenen, Bellen, Bambolen.
 

DeliriumMind

Disconnect to Riconnect 💫
Pe: KiSs..

kissss veten time sepse jam shum goc e mir dhe mkan merzit me budalliqe pa vlere
 

Love

βeℓℓe â๓e
Pe: KiSs..

Nje puthje me mall per Katian dhe Morenen.. :kiss ..
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top