Kiss....

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Pe: KiSs

Po puth 1 her kte lart se se kam puth asnjeher , me pas po kaloj ke shkodrane qe se ashtu hic , pastaj 1 kisss per morenen se ma ka mor per ters llafen qe ka 1 te keqe dhe e ka 1 te keqe .Pastaj puth ke te doje falas i kam .
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Pe: KiSs

kiss Jeten shoqen time me te mire..........................me french kiss, albanian kiss, kongolez kiss, indian kiss, aleksus kiss.
 

El'Mejor

Daja
Titulli: KiSs

Tere kta vipat e forumit , mos i themi me emra se do duhet nje forum i tere :p Kiss all , Peace :D
 

El'Mejor

Daja
Titulli: KiSs

Kiss per keto cupat e vogla meqe ndjehen te vetmuara ;)
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Pe: KiSs

Kisss per te gjitha kush te doje le ta mare, kush se don ja jap perseri per inat .
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: KiSs

Kiz anetaret e rinj e te vjeter qe qenkan rikthyer :puc
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Pe: Titulli: KiSs

:botadashuri per te gjithe forumistat
mire se ju gjeta :)

Mire se erdhe :kissPrezentim i bukur kjo dyrek e n'kisse :syze:paj meq ka fillu dimri edhe kem nevoje per ngohtesi :col:
 

sensuu

sweet
Pe: KiSs

kisss per elushe,katia morena shkodrane erdiona .........dhe veten time sigurisht ahahha
 
Redaktimi i fundit:

DeliriumMind

Disconnect to Riconnect 💫
Pe: KiSs

Gjesssssssss gjesssss
Na falni per mungesen ....
nje puthje per shkodranen dhe per didin :)
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Pe: KiSs

C'eshte ky trazim shpirterore i gocave ne kete vjeshte te vone. Vetem mes vete kissen :pUne po kiss nja tre-kater goca sa per t'prishe strukturen e kisseve :p
 

Elushe

Vogëlushe
Pe: KiSs

:kiss Sensun, Delizen dhe Morenen qe e shndrisin forumin me bukurine e embelsine e tyre.
:kiss edhe Kitrrush plakun
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: KiSs

Kiz Kiz con_uk.
:kiss
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Pe: KiSs

KIzzz kizzzz asnje :p se sme keni kizzz hic jo per gje .
 
Pe: KiSs

T'ju puth une njehere juve fort se kam kohe pa e bere :D

:kiss fort fort Shkodren time, zinnen, Morenen, Elushen, Rendex, Angel_Devil ( se kam kohe pa e kiss, e me vjen mire qe qenka rikthyer :) ), sensuu, Love, Takun, didin, Iron Leon, Karamelen. Ju puth fort..

Nejse qofshi mire miqte e mi, e mos harroni ju dergoj perqafime pa fund :)..Po me mungoni!

P.S. Ka dhe ca te tjere ( qe i konsideroja miq te vertete) qe herave te tjera mundet dhe ju kam derguar perqfime e puthje pa fund, por jo, kete radhe po i lej e nuk po i bezdis Meqe per nje here te vetme nuk jane kujtuar te me pershendesin gjate gjtihe kesaj kohe qe nuk kam qene mire e qe e kan dite fare mire gjendjen time, po i lej dhe une te qete!..(shprsoj te gjejne veten ne kete mes ! )...
 
Redaktimi i fundit:

Didi

C'est la vie.
Pe: KiSs

:kiss fort delin, morenen dhe sensuu
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: KiSs

:kiss per Shkodrane,Zzinna dhe Morena qe e ndjejne mungesen time kur sjam...
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Pe: KiSs

Kiss Bellen, katian e shkodranen :kiss
 

bella

Anëtar i Nderuar
Pe: KiSs

kitrra te puth edhe ty e meqe tani je sheruar te :puc 2 here ;)

hardyn :kiss lab edhe fli gjum naten :p
rendexin :kiss nje lab tjeter qe seshte dukur shume keto dite ketej.
scorpin :kiss festo edhe per mua :D
Angel_Devil :kiss se ne kohet e arta te forumit kemi bere namin ketej ne :p
Hostel-Hartinin :kiss patriotet e mi :D
Egostyle :kiss se eshte simpatik ;)
Loverin :kiss si koleg pokeri :p
diku diku :kiss se lodhet ne pune :)
burrelsin :kiss se ka gjuhen e gjate :p

uhhhh mjafton se mu mpin buzet LOL
 
Redaktimi i fundit:

LoSsT

VIP

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Pe: KiSs

kiss angel devil...........me duket se nuk e kam kiss anjeher


Kisss back esht hera 2 qe me kisss :) tani dhe pak fillon ciftezimi virtual mos u afro shum hahahahahahah

KIsssssss bella per vitet e arta kur ishim 24 ore menja libido :) duhet me u rregj me emer tjeter me fillu aksioni prap :p
 

sensuu

sweet
Pe: KiSs

Kisss back esht hera 2 qe me kisss :) tani dhe pak fillon ciftezimi virtual mos u afro shum hahahahahahah

KIsssssss bella per vitet e arta kur ishim 24 ore menja libido :) duhet me u rregj me emer tjeter me fillu aksioni prap :p

LOL LOL hera dyte se nuk e mbakam mend :p
po sa shpejt te ciftezojne ketej.......seshte as periudha.......megjithese eshte ftohte LOL
 

BuRreLsss

Anëtar i Nderuar
Pe: KiSs

kitrra te puth edhe ty e meqe tani je sheruar te :puc 2 here ;)
burrelsin :kiss se ka gjuhen e gjate :p

Hahahahaaha...a big Kissss edhe per ty qe s`na harron kurre bellushe :p

Kiss dhe per [MENTION=11]sensuu[/MENTION] per bamirsine qe beri :p
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top