• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kiss....

Status
E mbyllur për postime të tjera.

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Titulli: Pe: Titulli: KiSs

ahahhahahahaha e vogel e vogel......por ............ LOL

ahahha
e vogel e vogl por punen e ben te madhe thuaj :p :p :p LOL LOL

Me qen se erdhe po te jap nje kisssssssssssssssssss qe mos te thuash qenka korronac ky :p :p LOL LOL
 

sensuu

sweet
Titulli: Pe: Titulli: Pe: Titulli: KiSs

e vogel e vogl por punen e ben te madhe thuaj :p :p :p LOL LOL

Me qen se erdhe po te jap nje kisssssssssssssssssss qe mos te thuash qenka korronac ky :p :p LOL LOL
uaaaaaa sa kisssss i madh........per mua qe jam e vogel:p

mire po te kissssss edhe une......qe ta shlyej borxhin :p
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Titulli: Pe: Titulli: Pe: Titulli: KiSs

uaaaaaa sa kisssss i madh........per mua qe jam e vogel:p

mire po te kissssss edhe une......qe ta shlyej borxhin :p
Sta dhash per borxh jo po me qen se e ktheke borxhin po vazhdoj akoma une te te kissssssssssssssssssssssssssssss ssssssssssssssss :p :p :p LOL
 

sensuu

sweet
Titulli: Pe: Titulli: Pe: Titulli: Pe: Titulli: KiSs

Sta dhash per borxh jo po me qen se e ktheke borxhin po vazhdoj akoma une te te kissssssssssssssssssssssssssssss ssssssssssssssss :p :p :p LOL
eeehhh tashi mos na fut ne gjithe keto borxhe...se skam sesi ti laj........:p
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Titulli: Pe: Titulli: Pe: Titulli: Pe: Titulli: KiSs

eeehhh tashi mos na fut ne gjithe keto borxhe...se skam sesi ti laj........:p
Ska gje se pres une avash avash do e shlyesh pak sot pak mot hahahaha LOL LOL
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Pe: Titulli: Pe: Titulli: Pe: KiSs

Ti marrësh të keqen zemrës time të vogël,pastaj unë në faqe thashë do e puth , nuk do e puthja me llapë. Kjo është puthja, në daç merre, në daç lere , nuk lej pa puthur zemrën time që të të puth ty , harroje :p
Kiss pak edhe këtë Antonia edhe pse ajo nuk më puth as te ''etj etj'' lere më me nick
Shishen me konjak e ke nga mua si e thame emrin ???
Bella te me maresh te keqen mua ti ndigjove le qe do kishe fatin te te puthnin dy meshkuj me nje te puthur po e lot dhe te veshtiren Leo hajde zemra te puthim keto te tjerat ne :D
 

bella

Anëtar i Nderuar
Pe: Titulli: Pe: Titulli: Pe: KiSs

Shishen me konjak e ke nga mua si e thame emrin ???
Bella te me maresh te keqen mua ti ndigjove le qe do kishe fatin te te puthnin dy meshkuj me nje te puthur po e lot dhe te veshtiren Leo hajde zemra te puthim keto te tjerat ne :D
hahahah ju te dy ju ka verbuar puthja qe keni dhen njeri-tjetrit me duket mua se u trashet fare skeni kuptu gjo :p


Cyber ncuq ste puc me tani :p:puc per sweetzz, evi3 :)
 

scorpione29

Anëtar i Respektuar
Pe: KiSs

...KISS MOI PROFONDAMENTE :p

 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Titulli: Pe: KiSs

Sa mirë faleminderit Bella , jam i sigurt që isha pjesë e ''disa çunave''
Sa kohë pa puthur, na është tharrë buza.
Kissssssssssss
Bellen se nuk e kam puthur ndonjëherë
Love
Elushe
Sweetzzina
Gloom njëherë
Katy
Gazi
etj etj :p
Ah edhe zemrën time Cyberin

Leon njehere po puth???Per njehere lere fare:p:p

Cyber ec te puth shume her une ty se keta i paskan me numerim...Kisssss Cyber....
 

Iron_Leon

شيطان בעל זבוב
Titulli: Pe: Titulli: Pe: KiSs

Leon njehere po puth???Per njehere lere fare:p:p

Cyber ec te puth shume her une ty se keta i paskan me numerim...Kisssss Cyber....
Si të kesh qejf, mua më luten, nuk të puth fare ,pastaj po puthe zemrën time shumë herë, puthur kam edhe unë :p
Kiss pak Ajsin se e kam harruar (më saktë ,na ka harruar)
Edhe sensuu njëherë , edhe pse me frikë se nuk i dihet......
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: KiSs

Leon,she she e mir spo ankohem puth ty dhe Cyber,me mire sbesoj se do me binte fati....
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: KiSs

I poshter :kiss
:kiss
:kiss
e :kiss
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Pe: KiSs

UEeeeeeeeeeeeeeeeeee se pash daten sot....nje kiss te madh per Lelen....sot mbushim tre vjete nga takimi fundit...dhe pse doja te shkoja ta takoja kete vere :(

kiss lelushe punetore
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Pe: KiSs

Kissssss
Love
Bloom
Kreta Flakita
Gazolina
teta Zanen
teta Zinnen
Bella kam nxjer certifikate fallco vetem per ty ku thote se jam 18 vjec LOL LOL me lejon te te puth besoj
Inushe lepurushen
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: KiSs

Cyber flm per puthjen,kisssss...

Puth mashkullin ideal,kissssssssssssssssss.....
 

Love

βeℓℓe â๓e
Pe: KiSs

Puffff ... Pufffff .... :)
 

MasteR

I'm offline
Pe: KiSs

dike,,,,,,,,
 

scorpione29

Anëtar i Respektuar
Pe: KiSs

KISS ATEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE QE ME KA XHAN :p
 

bella

Anëtar i Nderuar
Pe: KiSs

kiss ate qe ka xhan kete siper :p
 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: KiSs

Kiss per asnjonin se kshu ma ka dhene truri.
 

MasteR

I'm offline
Pe: KiSs

kisssssss me te miren e forumit :p
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: KiSs

Sa kisssss anonime...Edhe une Kissss.......
 

scorpione29

Anëtar i Respektuar
Pe: KiSs

Sa kisssss anonime...Edhe une Kissss.......
...e imja e kishte destinacionin te sigurte...tani ka mberritur ne destinacion :p per ty nuk di gje :p
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: KiSs

...e imja e kishte destinacionin te sigurte...tani ka mberritur ne destinacion :p per ty nuk di gje :p
Hahhahahha,edhe e imja ndoshta ka mberrit,nqs jo rruges do jete dikur do mberrije:p
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top