• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kiss....

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Love

βeℓℓe â๓e
Pe: KiSs

Kopjac :D

Kissssssssss veten
 

Elushe

Vogëlushe
Pe: KiSs

:puc Love

P.s. Do te jem ne Paris me 5-6 Shtator...shpresoj qe kesaj radhe te shihemi.... :)
 

Love

βeℓℓe â๓e
Pe: KiSs

:puc Love

P.s. Do te jem ne Paris me 5-6 Shtator...shpresoj qe kesaj radhe te shihemi.... :)
:puc Zemer .... Mua ketu me ke kur te duash bujrum :kiss
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: KiSs

Mendoj qe te shkoj dhe une ne paris me dat 7 :D

Kiss kto te dyja siper :p
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: KiSs

Kissssssssss Elushe se nuk e kam puth asiher...
 

bella

Anëtar i Nderuar
Pe: KiSs

:puc stafin teknik :)...Lepurushin.....po inxhinieri nga behet :(....nje :kiss edhe per te.
 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: KiSs

KiSs per Lediana
 

bella

Anëtar i Nderuar
Pe: KiSs

ah para se te dal nje :kiss per ju qe jeni ne linje.
 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: KiSs

ah para se te dal nje :kiss per ju qe jeni ne linje.
Ti e dal ishe sa hyre apo kaq ishte vizita... rri pi kafe tpakten... ose ha na i cik buk :p

Kiss dhe per ty...!
 

MasteR

I'm offline
Pe: KiSs

Si sna kis njeri neve pupu e kan kap keq gocat me njera tjetren
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: KiSs

Kissssssssssssssss kte siper ska vend per falje por per veprime shkodrane :p :p :p LOL LOL LOL
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: KiSs

Kisssssssssssssssss njerin qe fle se ka nevoje te rritet:p..E di vete ai:p
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Pe: KiSs

kisssssss njeren qe me ka xhan xhan
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: KiSs

Kisssssssssssssssssssssssssssssss Love Kissssssssssssssssssssssssssssssssss Bella :D :D
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Pe: KiSs

hahahhahaha na kiss miqesor jan kthyer ne kiss romantik LOL LOL LOL

mire pra nje kiss romantik per e di vete
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: KiSs

Te gjithe ata qe me duan edhe i dua :p LOL

Serjozisht tani, meqe u bekan listat ta bej nje une :D

:kiss Master
:kiss Rendex
:kiss Shkodren
:kiss Kat
:kiss Kitrren
:kiss bella
:kiss Zzinen
:kiss Love
:kiss Aleksus

etj etj etj :p
 
Redaktimi i fundit:

bella

Anëtar i Nderuar
Pe: KiSs

Antonia kiss arushe :)

edhe per ca cuna qe jan ne linje tani :kiss

hardy ik meso boll dhe kisse romantik se ske kohe per keto gjera tani :p
 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: KiSs

sme paska kiss njeri e skam me kiss njeri..... ktu po su fute te harrojn :p rroft enveri :p
 

Iron_Leon

شيطان בעל זבוב
Titulli: Pe: KiSs

Antonia kiss arushe :)

edhe per ca cuna qe jan ne linje tani :kiss

hardy ik meso boll dhe kisse romantik se ske kohe per keto gjera tani :p
Sa mirë faleminderit Bella , jam i sigurt që isha pjesë e ''disa çunave''
Sa kohë pa puthur, na është tharrë buza.
Kissssssssssss
Bellen se nuk e kam puthur ndonjëherë
Love
Elushe
Sweetzzina
Gloom njëherë
Katy
Gazi
etj etj :p
Ah edhe zemrën time Cyberin
 

bella

Anëtar i Nderuar
Pe: Titulli: Pe: KiSs

sme paska kiss njeri e skam me kiss njeri..... ktu po su fute te harrojn :p rroft enveri :p
nuk harrohesh ti yllo.....me 555 postime brenda javes jo njehere :p.....TE PUTH fort :puc

Sa mirë faleminderit Bella , jam i sigurt që isha pjesë e ''disa çunave''
Sa kohë pa puthur, na është tharrë buza.
Kissssssssssss
Bellen se nuk e kam puthur ndonjëherë
Love
Elushe
Sweetzzina
Gloom njëherë
Katy
Gazi
etj etj :p
Ah edhe zemrën time Cyberin
Iron me buzet qe do puthesh Cyberin me puth mua pastaj :p :)


Edhe per Rendexin :kiss.........GLOOM....Love dhe Kitrra:puc

 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: Titulli: Pe: KiSs


nuk harrohesh ti yllo.....me 555 postime brenda javes jo njehere :p.....TE PUTH fort :pucIron me buzet qe do puthesh Cyberin me puth mua pastaj :p :)


Edhe per Rendexin :kiss.........GLOOM....Love :puc

puc xemla.... :)
 

Iron_Leon

شيطان בעל זבוב
Titulli: Pe: Titulli: Pe: KiSs


nuk harrohesh ti yllo.....me 555 postime brenda javes jo njehere :p.....TE PUTH fort :pucIron me buzet qe do puthesh Cyberin me puth mua pastaj :p :)


Edhe per Rendexin :kiss.........GLOOM....Love :puc

Ti marrësh të keqen zemrës time të vogël,pastaj unë në faqe thashë do e puth , nuk do e puthja me llapë. Kjo është puthja, në daç merre, në daç lere , nuk lej pa puthur zemrën time që të të puth ty , harroje :p
Kiss pak edhe këtë Antonia edhe pse ajo nuk më puth as te ''etj etj'' lere më me nick
 

Lediana

Banned
Pe: KiSs

Egon edhe Master
 

bella

Anëtar i Nderuar
Pe: Titulli: Pe: Titulli: Pe: KiSs

Ti marrësh të keqen zemrës time të vogël,pastaj unë në faqe thashë do e puth , nuk do e puthja me llapë. Kjo është puthja, në daç merre, në daç lere , nuk lej pa puthur zemrën time që të të puth ty , harroje :p
Kiss pak edhe këtë Antonia edhe pse ajo nuk më puth as te ''etj etj'' lere më me nick
hahahahha Iron nuk te privoj te puthesh zemren e vogel tenden :D...thash pasi te puthesh ate me puth mua keshur un i bie tju kem puth te dyve :p

:puc Egoostyle :puc
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top