• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kiss....

Status
E mbyllur për postime të tjera.

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: KiSs

kiss sensuu :puc:puc
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: KiSs

Kisssss...............
 

Love

βeℓℓe â๓e
Pe: KiSs

:kiss Gloom
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: KiSs

Kisssssssssssssssss Love shume...
 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: KiSs

Kam Kisss Plot po sme ka kiss shum.....!!!
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: KiSs


Bellen :kiss

 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: KiSs

DM e don nje nga mua?
:xhan: :kiss :tvb:
 
Redaktimi i fundit:

BuRreLsss

Anëtar i Nderuar
Pe: KiSs

Kohe krize dhe per :puth: :(
 

bella

Anëtar i Nderuar
Pe: KiSs

:puc..Antonian xhan
 

bella

Anëtar i Nderuar

sensuu

sweet
Titulli: KiSs

kissss fort fight..........edhe hyr ne forum se nuk te ha ahahhahahah LOL
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: KiSs

Kisssssssssssssssssssssssssssssssss Love Bella Gloom Antonia DM senssu zina ida_angel shkodrane_4_forever Shkodrane Lediana Gata Elushe Dhe ndo nje tjeter qe spo me kujtohet

Nje kissssssssssssssssssssssssssssssssssssss per ju :D

Ishalla po ma kthen ndo njera :p :p LOL
 

MasteR

I'm offline
Pe: KiSs

hahaha po mua sme kishe more rendex :p

kiss ket siper
 

MasteR

I'm offline
Pe: KiSs

hahaha po mua sme kishe more rendex :p

kiss ket shkodrane
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Pe: KiSs

Skam pare kush me ka kiss apo jo ketu dhe e falenderoje, por sonte dua te puth nje goce qe i fillon emri me O.
 

Love

βeℓℓe â๓e
Pe: KiSs

:kiss Kete siper
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: KiSs

:puc Egoo se me eshte hidheruar :(
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: KiSs

Kissss ate qe me thot BLOOM...
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Pe: KiSs

Kiss kete qe thras Bloom :D
 

Lediana

Banned
Pe: KiSs

Kiss ate qe deshiron te me kissi mua :gallate:
 

Love

βeℓℓe â๓e
Pe: KiSs

Kisssssss................
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top