• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kiss....

Status
E mbyllur për postime të tjera.
Pe: KiSs

kisss te gjith ata qe duan nje puthje ne faqe :D sepse sot jam n'qef
 

MasteR

I'm offline
Pe: KiSs

Puc gjith ata qe jane melxit si une
 

MasteR

I'm offline

Gazolina

Moskokecarese
Titulli: KiSs

:kiss Love :puthje:

:kiss Zzinnen, Karamelen, Arlin, Bellatrix, Ajsin, Iden

Dhe vajzat e tjera te forumit... :kiss
 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: KiSs

Kiss per shum goca... bella... shkodrane.... elushe... eva.... kreta.... antonia....Lediana.... etj.. nqs ja kam harru emrat pa te keq. :D
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: KiSs

Shume kise per;

Elushen :puc
Bellatrix :puc dhe
senssu :puc,

sonte po ndalem vetem ne kto tri :col:
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Pe: Titulli: KiSs

:kiss Love :puthje:

:kiss Zzinnen, Karamelen, Arlin, Bellatrix, Ajsin, Iden

Dhe vajzat e tjera te forumit... :kiss
Mund te jem dhe une atje kur ti puthesh te puthemi tere bashke :DPuth veten time
 

bella

Anëtar i Nderuar
Pe: KiSs

u kenaqe Cyber duke e puthur veten....a le vend edhe per Iron apo jo :p


:puc kitrra.......Love...Egoo...GLOOM....Rendex...Antonia...Master :D e bera nje cun nje goc :p
 

MasteR

I'm offline
Pe: KiSs

Puc gjitha ata qe do me pucin
 

Love

βeℓℓe â๓e
Pe: KiSs

:kiss Per te gjithe ... Is free :p

Flm shume te gjithe qe me kane puthur jeni shume te mire :kiss
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: KiSs

u kenaqe Cyber duke e puthur veten....a le vend edhe per Iron apo jo :p


:puc kitrra.......Love...Egoo...GLOOM....Rendex...Antonia...Master :D e bera nje cun nje goc :p
mmmmmmmm sa mir ma paske gjet vendin mua mes antonias dhe gloom ska me mir :p :p

Kiiiissssssssssssssssssssss Bella dhe Love :D
 

MasteR

I'm offline
Pe: KiSs

Vetem per bella pucccccccc mwuahhhhhhhh
 

Love

βeℓℓe â๓e

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: KiSs

mmmmmmmm sa mir ma paske gjet vendin mua mes antonias dhe gloom ska me mir :p :p

Kiiiissssssssssssssssssssss Bella dhe Love :D
Mes dy te kundertave...Mos u anko me mir edhe te doje sdo te te vinte...

Skam puth asnjehere Iron...Kisssss Iron....
 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: KiSs

KiSsSsSsSsS Gjithe Gocat & Cunat e Forumit :D
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: KiSs

Me mallengjyet nuk i prisja gjitha keto... :p

Bellusheeee :puc
Dhe gjithe fansat e tjere LOL LOL
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: KiSs

Edhe mua :eek:k:dance:
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: KiSs

Pa dalu pak, dalu te t'kiss dhe tjap nje autograf me t'kisme si fans i joti per kujtim :puc
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top