• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kiss....

Status
E mbyllur për postime të tjera.

ReNdEx

Interist Forever
Pe: KiSs

Une ste puth nje her se sdua pythje te dyfisht nga ty jo per gje po sdua qe te hy ne borxh me ty se une te jap nje puthje kshuqe ti kthen dy atere jam i detyruar te te kis ^prap pastaj me mir spo ndihem hic LOL LOL LOL LOL LOL LOL
 

MasteR

I'm offline

bella

Anëtar i Nderuar
Pe: KiSs

Une ste puth nje her se sdua pythje te dyfisht nga ty jo per gje po sdua qe te hy ne borxh me ty se une te jap nje puthje kshuqe ti kthen dy atere jam i detyruar te te kis ^prap pastaj me mir spo ndihem hic LOL LOL LOL LOL LOL LOL
kisss pa me kthy gjo fare :p

Kisss antonia xhan
Keq tju puthesh e keq jo ....frikacaker :p

po pickime pranoni LOL...edhe nese jo spyes shume un :p
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: KiSs

Keq tju puthesh e keq jo ....frikacaker :p

po pickime pranoni LOL...edhe nese jo spyes shume un :p

Tani ti bela nse do ta besh nje gje beje mos pyet LOL LOL LOL po bej ate qe ke per te ber smado mendja pastaj se do maresh refuzime ahahhahahahahaha LOL LOL LOL LOL
 

MasteR

I'm offline
Pe: KiSs

Kissssssss antonia qe se ka mendjen fare
 

bella

Anëtar i Nderuar
Pe: KiSs

Ska puthje ................kiss Elenen time :puc
 

bella

Anëtar i Nderuar
Pe: KiSs

Se mos kerkopva puthje une sthash gje ti po te duash i jep vet LOL LOL LOL LOL LOL
Po pra ti jap vete sici i jepet nje femije :p....je mashkull apo jo eee....beje nje femer te doje te te puth :p LOL LOL
 

bella

Anëtar i Nderuar
Pe: KiSs

Rendex kiss yllo :)
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: KiSsPo pra ti jap vete sici i jepet nje femije :p....je mashkull apo jo eee....beje nje femer te doje te te puth :p LOL LOL

Ajo femer qe do me doj te me puth vje vet pse te lodhem kot une hahahahahhahahahahahahaha
 

Iron_Leon

شيطان בעל זבוב
Titulli: KiSs

Kiss per te gjithe vajzat e forumit ,te reja te vjetra,te bukura te shemtuara,budallaqe e te zgjuara.
 

MasteR

I'm offline
Pe: KiSs

kissss sensuu
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: KiSs

Kiss Aleksus dhe Iron se kane humbur.. :puc

Edhe Zzina (shume vemendshme) :D
 
Redaktimi i fundit:

bella

Anëtar i Nderuar
Pe: KiSs

sensuu kiss zemra :) edhe nje kiss te lehte per plakun Iron :p
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: KiSs

Kissssssssssssssssssssssssss............
 

MasteR

I'm offline
Pe: KiSs

kisss per antonia,love,bella,shkodrane,lediana
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: KiSs

:puc edhe ty, dhe te gjithe te tj per tiu uruar fat :p
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: KiSs

Hahaha Antonia,me te puth ty per me pase fat eee??Po e provoj KISS Antonia....
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: KiSs

Hahaha Antonia,me te puth ty per me pase fat eee??Po e provoj KISS Antonia....
Te tjeret vec nje fjale duan qe ti ece dita mrekulli LOL,
Kiss Gloom dhe kreta-flakita se me duket se kam bere nej here.
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: KiSs

I doli tymi forumit me mengjes :djalle:O goca na moret fytyren ne cunave per kto kisse qe beni mes vete :ciaoo: cuna zgjohuni more ju raft damlla ju raft, merrni kroshnen e hajde mbledhni kisse :kercim:Une po le nje kiss per femrat :kissKush eshte me e zonja le ta merr :col:Epo embelsira duhet fituar :syze::p
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: KiSs

Flm kitrra:p...KISS kitrren....
 

Lediana

Banned
Pe: KiSs

Per dike :manikure:
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top