• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Kiss....

Status
E mbyllur për postime të tjera.

elbruna

Anëtar i Respektuar
Kiss fort fare Ducatin meqe sot me ka ngrit moralin, isha aq keq sa sbesoja te me bente njeri te buzeqeshja ja qe ky ja arriti,, kiss kisssssssssss
 

Pantera

E ZEZE!!
un te kissa shpar mi lal po se ke ni fare ta shpjegoj se si
un kissa gazolinen ke cepi para se te dilte ajo u taku me ty per te dale dhe u kisset se u takut kshu i bje qe te kam kiss dhe un
kiss per ty gazolinen elbrunen redhoed yell si e ka kjo mer se na ka cmen fare me ket nick ida angel ana 88 qe mka humb 3 engjell se mka mar malli ajsin se u ka zhduk po puth ne shrrxhijen i her se ket se kam kiss asiher ta provojm dhe ket hhahah
Shoku...shume llafe paske :p

Ik se nuk e dua ate kisss-in me 100 llafe :p
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top