• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kiss....

Status
E mbyllur për postime të tjera.

albgrl

GIRLICIOUS
Po e rihap temen KISS meqenese ka qene nje nder me te preferuarat dhe me te frekuentuerat nga te gjithe anetaret.
Atehere, nje pershendetje dhe nje big kiss per te gjithe qe kane punuar per rihapjen e forumit, per anetaret e rinj dhe per shoqerine e vjeter qe te na rikthehen dhe njehere. Ishalla me kembe te mbare kesaj here. :)
kissssss.......
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Kissssssss edhe une kete gocen siper (rri aty ku je)
 

sensuu

sweet
kisssssssssssss fight cllub alllllllllllllllllllllllllllll muahhhhhhhhhhhhhhhhh
 

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
e PUQQQQQQQ qum qummm shoqerin time ketu ne FV, sidomos sorrashet e miaa my pizhuu..shekshy lady..briciolinaa..biancen...sweetzz ..zhgenjy..sensuu..zemrathyer..etj etj etj se nk me vijn ne mend emrat tani.. Do me mungoni...mwahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
 

polisi_tajrush

Struga zemra Ilirides
;)nje kisssssssssssssssssssss ne faqe per anetaret qe si kam takuar moti
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
nje kisssssssssssss te madh per te gjitha femrat e forumit se i kam si shpirt
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
e PUQQQQQQQ qum qummm shoqerin time ketu ne FV, sidomos sorrashet e miaa my pizhuu..shekshy lady..briciolinaa..biancen...sweetzz ..zhgenjy..sensuu..zemrathyer..etj etj etj se nk me vijn ne mend emrat tani.. Do me mungoni...mwahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
:eek::eek:puc

te dish qe ja transmetova pufjen sihut:)
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Kiss per te gjitha cupkat e forumit dhe ne vecanti per njeren
 

Pogradecari

Anëtar Aktiv
Kisssssssssss te gjitha vajzave.
 

fcbesia

Anëtar i Respektuar
I puth dhe i pershendes te gjithe pa perjashtim,me rastin e kthimit ne linje te FV-se :)
 

sensuu

sweet
kissssssssssssssssssssssssssss kisssssssssss kisssssssssssssssssssskissssssssssssssksisi
 

jackass

Anëtar i ri
kiss per te gjithe ata qe jane kthyer dhe per ata/ato qe do te vijne ... :d
 

Pogradecari

Anëtar Aktiv
Kissssssss per gjith forumistat.
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Hajde llapore knej hajde avash se do ju lodhet llapa kiss ate qe do me kissi hihi
 

Pogradecari

Anëtar Aktiv
Kisssssssss per te gjitha grate e forumit.
 

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
kisssssssssssss fight cllub alllllllllllllllllllllllllllll muahhhhhhhhhhhhhhhhh
ty edhe narushin fol muahhhh

e PUQQQQQQQ qum qummm shoqerin time ketu ne FV, sidomos sorrashet e miaa my pizhuu..shekshy lady..briciolinaa..biancen...sweetzz ..zhgenjy..sensuu..zemrathyer..etj etj etj se nk me vijn ne mend emrat tani.. Do me mungoni...mwahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
edhe un ty qum my anima po pse po m'duket si amanet i fundit ky ej, ku po ja therr???...
 

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
Kiss per te gjitha cupkat e forumit dhe ne vecanti per njeren
veq ishalla ajo njera nuk o ajo qe po menoj un se hmmm:mad:, o shparty t'boj sallat:D...muahhh ty folt edhe asaj tjetres, asaj be, hmmm, spo muna me ja permen as emnin pej inotit:D, ajo lolushka be:p..lolushk shekshi ta ha shpirtin un ty po mos um tradhto me shpartyn:D
 

sensuu

sweet
uaaaaaaaaaa kisssssssss narushin...........e sheh o narush na kissin te dy......jemi te pandashem ahahhahhaha
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top