• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kishte prerë biletën për tek e dashura/ Nxirren të vdekur nga rrënojat djali dhe babai i pronarit të ‘Vila Palma’

WxP

Tech
Tërmetet e fuqishëm që lëkundën vendin mëngjesin e sotëm kanë shkaktuar dëme të mëdha njerëzore por edhe materiale, duke krijuar kështu një situatë alarmante në vend.

Shumë godina janë shembur, e si pasojë 7 persona kanë humbur jetën e dhjetra të tjerë gjenden ende poshtë rrënojave.

Një nga godinat e shembura është edhe “Vila Palma”, në të kanë humbur jetën dy persona që ndodheshin brenda, babai dhe djali i pronarit. Nga ana tjetër, edhe nëna e pronarit ndodhej brenda, por ajo kërkoi ndihmë duke bërtitur dhe u shpëtua në kohë. Ndërkohë për redaksinë e JOQ ALBANIA, një qytetar tregoi se brenda në rrënoja ndodhet edhe një djalë tjetër, gjyshi i të cilit ndërroi jetë nga dhimbja kur mësoi se ai ndodhej në gërmadha.
Mësohet se pronarët e këtij hoteli janë shefja e Urbanistikës së Kavajës, Dëshira Qato, bashkëshorti i saj Arben Qato.

Mbrëmë ata nuk kishin fjetur në hotel, por në shtëpinë e tyre, ndërkaq mësohet se djali kishte prerë biletë për të shkuar pranë të dashurës së tij jashtë vendit, por fatkeqësisht humbi jetën.
Screenshot_20191126-124703_Facebook.jpg
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Zot jepju forc ta perballojne!
Cfare fatkeqesie.
 

DeliriumMind

Stay wild moon child.
S eshte e drejt
😔
Nuk i lexoj dot kto lajme
 
  • Mërzi
Reactions: SaD
Top