• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kinë-Eklipsi, kinezët: shenjë fatkeqësie

CoNNecT

Administrator
Ka ndodhur eklipsi diellor në Kinë, të shumtë kanë qënë personat që e kanë ndjekur këtë eviniment të rrallë, por sipas astrologjisë tradicionale në Kinë ky eklips është një shenjë e keqe, sipas tyre kjo shenjë ndjell fatkeqësi, si natyrale ashtu edhe politike. Ndërkohë që kujtojmë se ka mbetur vetëm një javë për të startuar turin e tyre “Lojrat Olimpike 2008”.

©Balkanweb
 

CoNNecT

Administrator
dhe disa te tjera...
 
Top