• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

Përshëndetje për të gjithë që do të vijnë sot për vizitë në FV
 

DarkLord

Silence is Golden!
Titulli: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

Miremengjes dhe Mirulexofshim....
 

DarkLord

Silence is Golden!
Titulli: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

Naten e mire dhe Mirulexofshim se shpejti.

P.S dike e kam vene ne shinjester, te tregoje kujdes...!!!:tvb:
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

 

vAmPiRe

Aop aLiSa^sHkOdRaNe
Titulli: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

 

Albanian27

Anëtar i ri
Titulli: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

Pershendetje all ku jeni e ku sjeni :D
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

Pershendetje Miq. :)
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

Naten e mir. :)

 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

Naten e mir.

 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

❉•══•❉•══•❉•══•❉•══•❉•══•❉•══•❉
────▄█▀▀──▄█▀▄─▄█▀▄─██▀▄
────██─▀█─██─█─██─█─██─█
────▀███▀─▀██▀─▀██▀─███▀
❉•══•❉•══•❉•══•❉•══•❉•══•❉•══•❉
█▄─▄█─█▀█─█▀▄─█▄─█─█─█▄─█─█▀▀
█─▀─█─█─█─█▀▄─█─▀█─█─█─▀█─█─▀█
▀───▀─▀▀▀─▀─▀─▀──▀─▀─▀──▀─▀▀▀▀
❉•══•❉•══•❉•══•❉•══•❉•══•❉•══•❉
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

Morning..
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

Nje muaj te mbare per te gjithe
dhe nje mirupafshim prej meje :)
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

Pershendetje Miq.

 

Ajkuna

Antar Aktiv
Titulli: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

pershenetje
 
A

Alltini

Titulli: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

un dola dit e bukur.:)
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

Përshëndetje për të gjithë
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

Hajde fikni dritat se ka feste sonte e graria jan ne pritje qe burrat te nxjerrin dhuraten befasuese :p

Naten, naten e mos beni sherre
 

AppleCrisp

Anëtar i ri
Titulli: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

Pershendetje. Shume po me pelqen forumi dicka extra nice :D lol
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

▄▀▀──▄▀▀▄─▄▀▀▄─█▀▄
█─▀█─█──█─█──█─█─█
─▀▀───▀▀───▀▀──▀▀
█▄─▄█─▄▀▀▄─█▀▄─█▄─█─█─█▄─█─▄▀▀
█─▀─█─█──█─██▀─█─▀█─█─█─▀█─█─▀█
▀───▀──▀▀──▀─▀─▀──▀─▀─▀──▀──▀▀

 
Titulli: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

Naten e mire te nderuar dhe te nderuara vllezer dhe motera !
 

London

carpe diem
Titulli: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

Gjume te embel allz
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

A jeni gjalle o popull???? A keni pshtu????? Upssssssssss gjeta nje pale recipeta! Kujt, kujt i kan humbur?
 

Albanian27

Anëtar i ri
Titulli: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

Mroma all ca bohet ktej
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

Naten e mire.
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top