• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

Status
E mbyllur për postime të tjera.

vAmPiRe

Aop aLiSa^sHkOdRaNe
Titulli: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

Mrm.............
 

MasteR

I'm offline
Pe: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

mbrema gjak pirese :p
 

MasteR

I'm offline
Pe: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

Naten e mrie te gjitheve
 

vAmPiRe

Aop aLiSa^sHkOdRaNe
Titulli: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

Naten e mire .. se me zbardhi dita ktu po me percellon dielli :) :p
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

Naten e mir Forumi......:D :D
 

MasteR

I'm offline
Pe: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

Mjesi gjithve ...
 

My Self

Born To Be Happy
Re: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

Miremengjes, ju uroj nje dite te bukur :)
 

vAmPiRe

Aop aLiSa^sHkOdRaNe
Titulli: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

Mire se rrini miq :) :bum
 

xhebrail

Mangup me Licenc
Titulli: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

Pershendetje per krejt e veqanarish elbasansin loverboyn wxp tjerte spo i njof edhe kitrren
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

Naten e mire ata qe po shkruan nen driten e henes :p....dhe dite te mbare ata qe po i qeshin rrezeve te diellit :--P
 

cent

...Lontano
Titulli: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

Naten E Mire Bella...Te Fala Te Dashuruarve Dhe Xhelozeve hahahha :)
 

vAmPiRe

Aop aLiSa^sHkOdRaNe
Titulli: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

Tjeta juj e mire se rrini.... kush po qohet tna bajn i kafe :p
 

AbbA

Antar Aktiv
Pe: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

hii kush eshte zgjuar :)
 

cent

...Lontano
Titulli: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

Haje Vet :p :p :p
 

vAmPiRe

Aop aLiSa^sHkOdRaNe
Titulli: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

Prsh kush eshte on..... nina nana kush eshte fjet.. :D
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

Kalofshi sa me qete te dukshem e te padukshem :--P.........Naten e mire te gjitheve
 

vAmPiRe

Aop aLiSa^sHkOdRaNe
Titulli: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

Mire se rrini :D
 

My Self

Born To Be Happy
Re: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

çkemi ??? Si kaloni ?
 

Bellatrix

Love , Peace & Happiness
Titulli: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

 
Titulli: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

Pershendetje Mirwana ......... A eshte duke shikuar dikush lojen REal Madrid-Bayern hehhehehe ju pershendes loje e forte a.
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Pe: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

Naten naten people... mos beni sh rremuj ne forum:p
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

Pershendetje piplla!
 

vAmPiRe

Aop aLiSa^sHkOdRaNe
Titulli: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

Hi edhe Bye.. te dyja bashk se harroj manej :p
 

vAmPiRe

Aop aLiSa^sHkOdRaNe
Titulli: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

Gjesiiii8007051FGXI.jpg
 

vAmPiRe

Aop aLiSa^sHkOdRaNe
Titulli: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

Shnet e Lek o miilet ..
Mirupafshim-albanese.gif
 

vAmPiRe

Aop aLiSa^sHkOdRaNe
Titulli: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

Mjesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Milet :D
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Private conversations
Help Users
    Top