• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

Status
E mbyllur për postime të tjera.

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

Klm mir u lexofshim me von ciao ciao te gjithve befshit qejf ne vazhdim :D :D
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

Naten forumiste e forumist, mos harroni kapixhikun qel se po na vjedh kush forumin :col:qelesin leni aty ke pragu i kapixhikut :pLOL
 

ShkodranNe

Dwell in possibility
Pe: Titulli: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

Naten forumiste e forumist, mos harroni kapixhikun qel se po na vjedh kush forumin :col:qelesin leni aty ke pragu i kapixhikut :pLOL
naten plakush .. edhe pa merak sepse celesin e kam une :D
 

My Self

Born To Be Happy
Pe: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

Mirembrema te gjitheve juve qe jeni prezent ne forum, ju uroj çaste te kendshme...
 

Lediana

Banned
Pe: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

Mroma forumi
 

scorpione29

Anëtar i Respektuar
Pe: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

......mir se rrini people!!!!
 

scorpione29

Anëtar i Respektuar
Pe: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

fol shqip moj bleone :p
.....hahahahahaha.... humorin shkodran e adhuroj mojjjjjjjjjjjjjjjjjjj kushhhhhhhhhhhhhhhhhh?....kush je ti moj ? :p
po sa emer te bukur me ke zgjedhur.....shkodra mos me ngaterro me komshijen time qe e kam si shpirte :p
 

fight_cllub_al

demton_rende_shendetin
Titulli: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

mirmbrema ..... rrini rrini mos u coni :p
 

ShkodranNe

Dwell in possibility
Pe: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

.....hahahahahaha.... humorin shkodran e adhuroj mojjjjjjjjjjjjjjjjjjj kushhhhhhhhhhhhhhhhhh?....kush je ti moj ? :p
po sa emer te bukur me ke zgjedhur.....shkodra mos me ngaterro me komshijen time qe e kam si shpirte :p
hahahhaha e mo se shaka ishte :D pastaj mirmbrema se harrova :p edhe ste tregoj kush jam :p
pastaj shhhhhh,jo chit chat ketu se na e zhgulen veshin LOL
 

ERA_VL

missing you....
Pe: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

naten e mire anetareve qe jane on ....
 

fight_cllub_al

demton_rende_shendetin
Titulli: Pe: Titulli: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

aaa kohe pa t pa ktej unikatil
hahahahaha.....kam qene ne burg (mos o zot) o ajsi ....... sot dola :p
 

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Pe: Titulli: Pe: Titulli: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

pra klm ne vashdim se lash nam sot dy ore e ca ne forum duke lexuar pupuupu away kafe klm all
 

MasteR

I'm offline
Pe: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

mroma all po ju them dhe naten qe mos bohen dy postime se do dal shpejt :p
 

bella

Anëtar i Nderuar
Pe: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

Kalofshi mire....
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

Naten e mir te gjithve ju uroj nje Jav te mbar te gjithve kalofshit sa me mir :D :D
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

Kalofshit mir te gjith befshit qejf ne vazhdim :)
 

My Self

Born To Be Happy
Pe: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

Naten e mire, kalofshi kendshem ne vazhdim dhe mire u lexofshim :)
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

Naten e mir te gjithve kalofshit sa me mir te gjith befshit qejf ne vazhdimk :D :D :D
 

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Pe: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

bye bye klm ne vashdim shifena me vone ndoshta
 

My Self

Born To Be Happy
Pe: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

Miremengjesi, ju uroj te gjitheve nje dite sa me te kendshme :)
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

Miremengjesi, ju uroj te gjitheve nje dite sa me te kendshme :)
Flm dhe ty te uroj nje dit sa ke te kencme te qet dhe pa shqetsime :D :D
 

My Self

Born To Be Happy
Pe: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

Flm shoku Rendex :D
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

Naten e mir te gjithve kalofshit mir :D :D
 

KissShpirtoo

Anëtar Aktiv
Pe: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

naten e mir tanve fleshir rehat tan shifshit andrra me kinez lol ;)
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

Mirupafshim te gjithve kalofshit nje dit te mbar :D
 

My Self

Born To Be Happy
Pe: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

Mirembrema, çaste te kendshme ketu ne forum :)
 

scorpione29

Anëtar i Respektuar
Pe: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

ju pershendes te gjitheve duke ju uruar te kaloni sa me kendeshem midis jush......naten e mire....
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top