• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
ketu jepni apelin sa here dilni ose vini ne forumi pra mbrema nga mu klm ne vashdim
 

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
ketu jepni apelin sa here dilni ose vini ne forumi pra mbrema nga mu klm ne vashdim
 

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
ketu jepni apelin sa here dilni ose vini ne forumi pra mbrema nga mu klm ne vashdim
 

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

ketu jepni apelin sa here dilni ose vini ne forumi pra mbrema nga mu klm ne vashdim
 

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
ketu jepni apelin sa here dilni ose vini ne forumi pra mbrema nga mu klm ne vashdim
 

BuRreLsss

Anëtar i Nderuar
Pe: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

Na kujtove kohen e shkolles mesme kur merrnin apelin me emra :p
Meqe ra llafi...Ktu & Naten :)
 

Jonio

Anëtar i Respektuar
Pe: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

Une kam qen pak problematik ne mungesa ne gjimnaz se oren e pare nuk shkoja gjithmone:D Megjithate po iki tani (ora:01:27am).Por emrin po e kam on se e le pc hapur:D
 

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Pe: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

mbrema ata qe jan on
 

MasteR

I'm offline
Pe: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

mbrema all
 
Pe: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

Eshte e disata here qe eshte hapur nje teme e tille ,dhe eshte mbyllur ,e fundit ishte para disa ditesh ,por e mbyllem me qellim krijim chit chati apo devijim i temes.Por kesaj here po e leme te hapur nje teme te tille ,ndoshta do jemi korrekt dhe nuk do cenojme rregullat e forumit ,qe do te thote se nese une dal tani nga forumi kthehem mbas 1 ore dhe them mirembrema ,dal prap dhe kthehem prap mbas 1 ore dhe them prap mirembrema ,ne kete rast postimet e tilla nuk do lejohen ,pershendetjet duhet te jene min ne nje interval 4 apo 5 oresh :p :D

Ps.Mirembrema nga mua ,kam pak qe erdha :)
 

edmonddantes

Anëtar i ri
Pe: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

mirembrema te gjitheve....kalofshi nje mbremje...in love....
 

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Pe: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

mbrema all gezuar nje majin
 

MasteR

I'm offline
Pe: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

mbrama all edhe pse ka ca or qe kam ardh
 

milva

Anëtar Aktiv
Titulli: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

Mirembrema master e pershendes te gjithe ata qe jane online!
 

Bellatrix

Love , Peace & Happiness
Pe: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

mrama tanve edhe pse sjam shkodrane ahahahahhahahahah

si jeni mo mirE? ca bet sot per 1 maj apo hic?
 

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Pe: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

hi all mir se ju gjeta ..
 

Love

βeℓℓe â๓e
Pe: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

Mirdita te gjithe kalofshi nje mbasdite te bukur :) :kiss ti siper kot per qejf :p
 

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Pe: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

puccccccc kete siper hugssssss all ika klm me von shifena
 

MasteR

I'm offline
Pe: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

mirdita all si po kaloni
 

alberto

Waiting for...
Pe: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

Tung ju te gjithe. Deshiroj te merrni ate qe deshironi ketu ne FV. Ju uroj dite te mire ne vazhdim
 

PUPA

Antar Aktiv
Pe: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

Mirmbrema te gjithve :)
 

ElaEla

Antar Aktiv
Pe: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

pershendetje sa erdha... nje kafe mocha please :)
 

Yellow Redhead

angels walk among us
Titulli: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

ejjjjjjjjjj, erdha una, sju kam harruar :) shoh qe paskan ardhur anetare te rinj, i uroj mireserdhjen te gjitheve, pershendes dhe moderatorin e ri master
po hedh nje sy rrotull..
 

Love

βeℓℓe â๓e
Pe: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

Naten te gjitheve... Yellow mire se na erdhe :kiss
 
Pe: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

Mari naten e mire dhe ti ,shpejt ike sonte :) ...une po ri dhe pak :D
 

MasteR

I'm offline
Pe: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

naten dhe endrra me gjelle pasanikesh :p
 
Pe: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

Naten e mire dhe nga mua :)..............po sme zuri gjumi ktu jam prap :p
 

MasteR

I'm offline
Pe: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

gjesi te gjitheve
 

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Pe: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

mbrema all mir se ju gjeta ju qe jeni on
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top