• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Këto janë këngët që morën mbi 10 milionë klikime këtë verë!


Vera po shkon, por na solli plot këngë ritmike e një garë të fortë mes artistëve tanë, se cila do jetë ‘on top’ e më e pëlqyera.

Ritëm, plot valë deti, djem e vajza seksi ishin pamjet që sollën klipet e këngëtarëve tanë.

E edhe kësaj here, më së shumti iu këndua dashurisë. Ndërsa, tani për tani i vetmi matës i dëgjueshmërisë së tyre mbetet platforma Youtube, dhe krahasimet se cila u dëgjua më së shumti mund të bëhen duke observuar klikimet e tyre.

Nga një analizë e thjeshtë që ka bërë Prive, në vijim gjeni këngët sipas radhitjes që morën mbi 10-të milionë klikime:

Më e klikuara nga të gjitha, është “Hatixhe” nga Capital T, me 20,203,872 milionë klikime.

Edhe tjetra këngë, “Pse po ma lun lojën” nga Kapo, ka marrë 14,763,629 milionë klikime.

Menjëherë pas Capital T, radhitet Noizy me “100 kile” e cila ka marrë plot 14,053,040 klikime në Youtube.

11,869,721 views ka marrë “Andiamo” e Ardian Bujupit dhe Capital T, ndërsa pas kësaj kënge radhitet Ledri Vula me “U harrum” me 11,566,218
klikime.

Majk me këngën “Katile” ka 11,156,118 klikime.

“Bona Gabime” nga Nora Istrefi dhe Gjiko. ka 10,245,999 views në kanalin në Youtube. syri net
 

Artin

Anëtar i Respektuar
Njerezit shkojnë ashtu si ti drejtosh.
I kanë drejtuar drejt ketyre, aty do te shkojne.
 
Top