• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Këtë herë e tepruan!

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Vendndodhja
Pertej Horizontit
Këtë herë e tepruan!

Nga Festivali i Filmit në Kanë yjet e showbiz nuk kanë humbur kohë, por menjëherë janë “dyndur” për të marrë pjesë në mbrëmjen gala te organizuar nga amAR,fondacioni për kërkimin kundër SIDA-s.

Por tendenca për të fituar një vëmendje sa më të madhe, duke se këtë herë i ka bërë yjet me në krye Bella Hadid që të tregojnë më shumë nga vetja në këtë eveniment.

Bella Hadid, Shanina Shaik, Nicki Minaj, por edhe Elsa Hosk këtë herë kanë gabuar me veshjen e tyre, të paktën sipas medieve rozë.

/ Top Channel
 

Opium

Dyrrah
Vendndodhja
Durres
Un po ndjek nje Serial 1993 , ne disa fragmente eshte nje personazh qe perfaqeson jeten e show bis , keto vip per cfare do lloj gjeje per tu dukur.
Mora shembullin serialin per te treguar nje pjes te realitet qe nuk shihet por jetohet .
 
Top