• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kështu e shohin Prishtinën zogjtë

Aver

VIP
Ju sjellim disa foto të Prishtinës, të realizuara nga fotografi Arton Krasniqi me kamerën-dron.
Përveç pamjeve të mrekullueshme që na ka sjellur gjatë kësaj vere nga bregdeti shqiptar, dhe plazhet që duken si parajsë, ai është kujdesur që pamje të bukura nga qielli i Prishtinës, e cila nga lartë duket vërtet e bukur por fatkeqësisht e njëjta gjë nuk vlenë edhe kur ecim rrugëve të saj; ndërtimet e shumta dhe pa kriter, rrugë të shkatërruara, e mbeturina gjithandej janë vetëm disa nga arsyet që e bëjnë Prishtinën të mos jetë atraktive si kryeqytet i një vendi. Por, tani le t’i shijojmë këto pamje nga lartë të cilat vërtetë duken të mrekullueshme.express.com
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Kështu e shohin Prishtinën zogjtë

Prishtina, beton city eshte bere !
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Kështu e shohin Prishtinën zogjtë

Prishtina, beton city eshte bere !

Jo vetem pr...po gjith ks. Sinqerisht eshte per tu habitur se si njerzit nuk e vlersojn. Natyren gjelbrimin qe te knaq syrin sidomos ne pranver.
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Kështu e shohin Prishtinën zogjtë

Nuk shikoj gje foto ?
 
Titulli: Kështu e shohin Prishtinën zogjtë

Prej se lartit nuk e di , vetem prej se poshti ne Prishtine ka kogja goca te bukura :p Nuk e di a i shofin zogjte ?:p
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Kështu e shohin Prishtinën zogjtë

Prej se lartit nuk e di , vetem prej se poshti ne Prishtine ka kogja goca te bukura :p Nuk e di a i shofin zogjte ?:p

C'je nje ti mo... ne nje ane hiqesh si djale me namuz, ne anen tjeter nuk te iken cupe pa pare .. Dil nga gucka dil , mos ki frike C3ni :chat:
Zogjve si puna e jote , nuk ju iken gje .. I SHIKOJNE :p
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Kështu e shohin Prishtinën zogjtë

As une nuk shoh foto.
Pergjethsishte te githa linket e Averit ne tema lajmesh qe sjell foto,nuk me hapen.
 

Aver

VIP
Titulli: Kështu e shohin Prishtinën zogjtë

Cudi!

Po tani shfaqet?
 
Last edited by a moderator:
Titulli: Kështu e shohin Prishtinën zogjtë

C'je nje ti mo... ne nje ane hiqesh si djale me namuz, ne anen tjeter nuk te iken cupe pa pare .. Dil nga gucka dil , mos ki frike C3ni :chat:
Zogjve si puna e jote , nuk ju iken gje .. I SHIKOJNE :p

Eshte fakt qe Zoti i ka zbukuruar krijesat e Tij . Dhe une kete fakt vetem po e konfirmoj moj Zana . Mos i kupto gjerat vetem nga konteksti seksual :mad:

Per ata qe nuk kane qene kurre ne Prishtine , po ju njoftoj se cka ka te bukur ne Prishtine , kaq .

Sa per zogun , hmmm jam zog kogja i zgjuar ne njohjen e gjerave !
 
Redaktimi i fundit:

Zana1

Braveheart
Titulli: Kështu e shohin Prishtinën zogjtë

Eshte fakt qe Zoti i ka zbukuruar krijesat e Tij . Dhe une kete fakt vetem po e konfirmoj moj Zana . Mos i kupto gjerat vetem nga konteksti seksual :mad:

Per ata qe nuk kane qene kurre ne Prishtine , po ju njoftoj se cka ka te bukur ne Prishtine , kaq .

Sa per zogun , hmmm jam zog kogja i zgjuar ne njohjen e gjerave !

Po qysh mo ky Zoti kaq i pashpirte.. ca i ka bere te bukur e ca te shemtuar... qysh e shpjegon k'te ti ? Konfirmoje - Profesor Dr. Zogu :p

Ps... Konteksti Seksual ... ha ha , chill out C3ni ...sexual thoughts are normal.. edhe pse nuk e kisha fjalen , vetem ne k'te pike :)
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Kështu e shohin Prishtinën zogjtë

Une e shoh ndryshe, ngase jam Shqiponje, jo zog
 
Top