• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kështu e 'kalli' mbrëmë Rita Ora me vallen e Rugovës

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
ooo nevoooo ti dhe neuronet e tua qe mi bere neuronet kacurrel lol

Esht muhabet i gjate e ka shku ora 1 nga une. Nuk piqem ne asnje pike me mendimin tend e dashur. per me teper spo flasim per njerez qe jane ndryshe e hiqen ndryshe. te dyja ekstremet jane te gabuara mendoj.

Naten piplla!
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
✧Ṃ!ṨҬ!Ḱ✧;982473 said:
Goca une jam mashkull dhe si i tille me ngeli llapa jashte gjate gjithe koncertit, a ka ndonje ilaç si mund te mos reagoj kur shof gjithe ato bythe e shale aq te mira. Bbrrrrr bbrrrr c'mornica me kaluan ne trup.

Ps, Harrova edhe qe kisha ardhur te nderoj trimat dhe herojte e Kosoves.

RIP #MAN
nese qendron puna ashtu ,, me mir mos dil fare ne rruge :esp:
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Vendndodhja
Pertej Horizontit
✧Ṃ!ṨҬ!Ḱ✧;982477 said:
اobani nuk e pretendon veten intelektual, dhe as merr mundimin te vishet me kostum, prandaj lere çobanin ne hallin e tij dhe mos i vish çdoni JU.
Jane Rita me shoqet e saj qe vjedhin kostumet dhe sillen me keq se اobani sepse edhe اobani ka dinjitetin e tij.

Ps, mos me detyro te sjell Riten ne foto krejt te pahijshme ne momentet e saj te ekstazise. Po e kursej kete rradhe.
hahahahahahahaha,une them mos ja ceno ïntimitetin" Rites.
Dhe as Gezetaret s"duhet ta bejne.
Rita per publikun afron muziken dhe tingujt plus performacat e koncerteve,ato shijojini kush te doj,kush sdo qendro shpi.

Dhe si perfundim pse mor zot ne si komb ngrihemi me ja nxjerr syte cdo robi qe pak shume kontribon per njohjen e kombit tone te vogel ne rrang nderkombtar.
Habitshem mendojme dhe veprojme.
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Soul te kuptoj mjaft mir ty.se e di se nga cili kende e shikon veshjen e rites.. dhe te jap te drejt ..por nuk e kuptoj didin aspak !! kur nuk ka teme se eshte sjell ne kete forum kur ka qen qeshtja e veshjeve te femrave .. ( nga ato lakuriq ) kur e ka mbrojt duke ju referuar artit cdo here. madje me ka shajt mua shum here duke me then ( ku merr veshe ti nga arti se ):zenke:Didi spo shan artin dhe as artisten. Po te them qe kur behet fjale per pavarsi, ka nje etike, ka vlera, ka tradita qe duhen respektuar.
Mos ngaterro artin (pikturat, skulpturat, moden apo fut cdo lloj gjeje e lidhur me te), ka vende dhe vende.


Po ik tani, rendesi ka qe e ke festuar mire pavarsine bashke me Riten moj, pa pune e madhe se duhet te festohej Dita e Pavarsis!
 

Moonlight

Staf në FV.AL
Termet ne gote per veshjen e Rites ....

Ok veshja linte per te deshiruar , por as e marr hic per llogari sesa fakti qe u pagua aq shume , kur nderkohe kjo dhe ato dy kengetaret e tjera (Bebe Rexha, e Dua Lipe) duhet te ishin organizuar e te vinin falas ne Prishtine. Ne fund te fundit eshte toka AME e tyre e cila festonte!
A thua se Rita e ndrin neper formate te tjera ...mire qe kish heq robdishamperin....
 
Kososvaret kane shume komplekse dhe su ve faj.
Luftojne ne emer te flamurit kuq e zi ..per te ngrit nje flamur te huaj .
Luftojne kunder Nene Terezes dhe Skenderbeut per te adhuruar Erdoganin... si rrjedhoje do ngelet Rita per ti mbledh gjith hormonet ne nje vend, pa dallim feje , apo perkatsije politike .

Go Rita for president :lovju:
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Edhe per te Shqiperisë kem degju, me shum respektojn greket dhe serbet sesa neve te Kosoves.... Sa eshte e vertet, nuk e di. Pra mos hyni ne teme me erdogan e pa, se po deshem me zberthu, dalin plot e plot arsye qe na ndajne ne mes, duke shty njeri tjetrin.
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
po kjo Rita eshte e bukur.... mir, faleminderit se paska ardh ne Kosove.... po as nuk qenka veshur bukur aspak, edhe permbajtja nuk qenka ber e mir fare. Ka mundur me mir te jete nje balet me valle te rugoves se kjo qe qenka ber aty. Plus pse kendon anglisht? - ka tille plot qe skuptojn gje nga zeri i saj.


kjo vajza e vogel udheheq me bukur se ata aty...

[video=youtube;j8NVFx-9bII]https://www.youtube.com/watch?v=j8NVFx-9bII[/video]
 

Zana1

Braveheart
Bravo Rites ... Rita e ben per Atdheun e saj, jo per pabrekset virtuale .... sadistet.

Ky eshte edhe ndryshimi e thelbi, qe duhet vene ne diskutim, jo breket e Rites. loool
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
kush qenka sadist ne forum, jep koha te kuptojm realisht, mesa edhe eshte dukur.

dhe kush qenka pa.b... // shprehje kjo e kategoris me te ulte.
 

Zana1

Braveheart
C'rendesi ka vesh apo zhvesh,rendesi ka qe i mori 300 mije eurot :p

Me gjithe ato leke,kishin rregullu ca te varfer qe skane buke te hane,sa ja dhane asaj!
Kjo taktika e jote eshte pak tipike...loool

Leket ti behen hallall, se per lek po punon edhe ajo ... por nga njera ane ja vlen per reklamen internacionale qe i ben vendit te saj, e kjo sjell perfitime nga me te ndryshmet ne favour te vendit perkates. Pavaresisht qe njerezit jane injorante dhe nuk shikojne asgje pervecse brekeve te saj. loool

Jo me gjate se diten e pavaresise po lexoja nje artikull shume interesant qe e kishin shkruar ne lidhje me Kosoven , ku ne te ishte edhe emri i Rites. ( i cili me pelqeu shume dhe ishte shume terheqes interesant )

Ps... Kur te kem kohe do ta e gjej , e do ta sjell.
 

Zana1

Braveheart
Aman vetem per bukuri estetike mos me flisni mua qe jam arkitekte se me habiset fare.
Se aty esht puna ka tegel apo jo. do perdornin teleskop te kerkojne tegelin njerezit. lol

imazhi zmr imazhi. cpercjell veshja ne teresi??
Na e thuaj ti arkitekte ?! Loool

 

Aragon

Anëtar i Respektuar
Termet ne gote per veshjen e Rites ....

Ok veshja linte per te deshiruar , por as e marr hic per llogari sesa fakti qe u pagua aq shume , kur nderkohe kjo dhe ato dy kengetaret e tjera (Bebe Rexha, e Dua Lipe) duhet te ishin organizuar e te vinin falas ne Prishtine. Ne fund te fundit eshte toka AME e tyre e cila festonte!
A thua se Rita e ndrin neper formate te tjera ...mire qe kish heq robdishamperin....
Bebe Rexha eshte nga Maqedonia. Vetem Dua edhe Rita jane Kosovare.
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Na e thuaj ti arkitekte ?! Loool

e clidhje a kjo me pavarsine?
E kuptoni qe e ulni shume veten(inteligjencen tuaj flas) kur per te mbrojt 1 ide te juaj kerkoni forca te jashtme dhe qe s'kane lidhje me temen.

Hap 1 teme per plazhin dhe flasim. ketu po flasim per Flamur e nderim te gjakut te deshmoreve te rene!
Flm!
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Kososvaret kane shume komplekse dhe su ve faj.
Luftojne ne emer te flamurit kuq e zi ..per te ngrit nje flamur te huaj .
Luftojne kunder Nene Terezes dhe Skenderbeut per te adhuruar Erdoganin... si rrjedhoje do ngelet Rita per ti mbledh gjith hormonet ne nje vend, pa dallim feje , apo perkatsije politike .

Go Rita for president :lovju:
ti i ve vulen kur flet per kosoven :p
 
Top