Kësaj i thonë më e mirë e ëma se e bija!

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Nënë e bijë sfidojnë njëra-tjetrën për ”Miss BumBum” (FOTO)

1477743632misiiii.jpg


Nëna së bashku me vajzën e saj do të sfidojnë njëra-tjetrën për të fituar kurorën ”Miss BumBum”. Ato kanë një diferencë prej 16 vitesh nga njëra-tjetra, por është vështirë të bash dallimin mes tyre.

Bruna Ferraz, 35 vjeç dhe vajza e saj Eduarda Morais, 19, kanë kaluar në finalen e madhe të 9 nëntorit, por asnjëra prej tyre nuk kërkon të tolerojë për çmimin e parë dhe duken të vendosura për ta rrëmbyer atë.

“Jemi të dyja në finale dhe kush do të fitojë varet nga të pasmet më të bukura. E admiroj fundshpinën e nënës, por shpresoj se e imja është më e bukur”, thotë Eduarda.

Këtë vit, duket se për konkurrentet e tjera do të jetë shumë e vështirë të thyejnë nënë e bijë në këtë eveniment.

/ Top Channel


1477743775_nena3.jpg


1477743779_nena4.jpg


1477743784_nena5.jpg


1477743787_nena6.jpg


1477743791_nena7.jpg


1477743797_nena8.jpg1477743810_nena10.jpg


1477743814_nena11.jpg


1477743818_nena12.jpg
 

Lauri

Anunnak
Me e mire e ema se e bija.

Nënë e bijë sfidojnë njëra-tjetrën për ”Miss BumBum”

bija_zpsqadaa6or.png

Nëna së bashku me vajzën e saj do të sfidojnë njëra-tjetrën për të fituar kurorën ”Miss BumBum”. Ato kanë një diferencë prej 16 vitesh nga njëra-tjetra, por është vështirë të bash dallimin mes tyre.

Bruna Ferraz, 35 vjeç dhe vajza e saj Eduarda Morais, 19, kanë kaluar në finalen e madhe të 9 nëntorit, por asnjëra prej tyre nuk kërkon të tolerojë për çmimin e parë dhe duken të vendosura për ta rrëmbyer atë.

“Jemi të dyja në finale dhe kush do të fitojë varet nga të pasmet më të bukura. E admiroj fundshpinën e nënës, por shpresoj se e imja është më e bukur”, thotë Eduarda.

Këtë vit, duket se për konkurrentet e tjera do të jetë shumë e vështirë të thyejnë nënë e bijë në këtë eveniment.

/ Top Channel

bija2_zpsy9ucbxb8.png
 

Attachments

 • bija_zpsqadaa6or.png
  bija_zpsqadaa6or.png
  6.9 KB · Shikime: 0
 • bija2_zpsy9ucbxb8.png
  bija2_zpsy9ucbxb8.png
  6.9 KB · Shikime: 0
 • bija_zpsqadaa6or.png
  bija_zpsqadaa6or.png
  6.9 KB · Shikime: 0
 • bija2_zpsy9ucbxb8.png
  bija2_zpsy9ucbxb8.png
  6.9 KB · Shikime: 0

jana80

Super Moderator
Themelues
Titulli: Kësaj i thonë më e mirë e ëma se e bija!

jo kesaj i thone beme nene te te ngjaj.... mahhhh
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Me e mire e ema se e bija.

hahahahahahahahah Lauro sapo e hapa une tek gosip ,kete teme po i bashkojme :p
 

Lauri

Anunnak
Titulli: Me e mire e ema se e bija.

hahahahahahahahah Lauro sapo e hapa une tek gosip ,kete teme po i bashkojme :p

Edhe ty te shkojne syte kaq poshte sa mua..:?
 

AnGeLiC

VIP
V.I.P
Titulli: Kësaj i thonë më e mirë e ëma se e bija!

Mua te dyja te njejten moshe me duket se kane,35 vjece!!!
 

Monique

With or Without u
Titulli: Kësaj i thonë më e mirë e ëma se e bija!

Mu kujtu ajo konga.....
Te dyqoni te selvija o usta murat
Me e mire e oma se e bija o usta murat lol

Bomba qekan...prite kush do plasi e para
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
V.I.P
Titulli: Kësaj i thonë më e mirë e ëma se e bija!

O mamii, vetllat si Dracula!! :girlshok:
 

Lauri

Anunnak
Titulli: Kësaj i thonë më e mirë e ëma se e bija!

@Lega, konkursi eshte per Miss BumBum, vetllat nuk i shiko kush..:)
 

DArbi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Kësaj i thonë më e mirë e ëma se e bija!

Jetojme ne epoken e bythes!
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Kësaj i thonë më e mirë e ëma se e bija!

ahahhahahahaha pjeshkat :p apo kumbullat si thuhet ne kete rast ?! :p
 

DArbi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Kësaj i thonë më e mirë e ëma se e bija!

ahahhahahahaha pjeshkat :p apo kumbullat si thuhet ne kete rast ?! :p

Pse kerkon te na e prishesh fjalorin hahaha
 

VIP

V.I.P
Titulli: Kësaj i thonë më e mirë e ëma se e bija!

Kot sthon ftyren si b**** e b**** si shpirt lol.
 

DArbi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Kësaj i thonë më e mirë e ëma se e bija!

Ne shikojme vetem tonat,tek tjerat shikojme vetem shtrembesite! :pSapo e bere me siper... :uff:

Uaa me zure mat lool
 

DArbi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Kësaj i thonë më e mirë e ëma se e bija!

Epo tani te themi ate qe eshte,jo tia fusim qorres kot :p

Ja kshu se ne maje te gjuhes e kisha ate te shkreten...c'te beja mos e thesha ahaha

Ku rrini dot ju me aman hahaha
 

DArbi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Kësaj i thonë më e mirë e ëma se e bija!

Si lart si posht isoj lale haha
 

klau92

Anëtar Aktiv
Titulli: Kësaj i thonë më e mirë e ëma se e bija!

Mjer ai qe i ka nshpi te dyja ...apo lum ? :p
 
Top